Projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ metu renkamos buityje naudojamos elektronikos atliekos

Gamintojų ir importuotojų asociacija, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija” bendradarbiaudamos su Lietuvos savivaldybėmis ir regioniniais atliekų tvarkymo centrais, organizuoja aplinkosaugos projektą „Mes rūšiuojam. Vasara”. Projekto metu bus renkamos buityje naudojamos elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos. Vykdant projektą, siekiama užtikrinti, kad gyventojai susidariusias buityje naudojamos elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekas galėtų priduoti kiek įmanoma patogiau, arčiau namų. Projekte gali dalyvauti visų Lietuvos savivaldybių gyventojai.

Projektas „Mes rūšiuojam. Vasara” ypatingas tuo, kad jame yra suburti bendruomenėms atstovaujantys, atsakingi ir veiklūs gyventojai – „Mes rūšiuojam” ambasadoriai (projekto „Mes rūšiuojam” savanoriai visoje Lietuvoje, kurių jau yra 732). Jie, padedant projekto koordinatoriams, visus metus organizuoja elektros ir elektroninės įrangos, buitinės technikos bei nešiojamų baterijų atliekų rūšiavimą ir surinkimą bendruomenėse. Projekte aktyviai dalyvaujančios bendruomenės kaupia taškus, juos rugsėjo mėn. galės iškeisti į projekto partnerių siūlomas prekes ir paslaugas. Trims daugiausiai atliekų surinkusioms bendruomenėms bus organizuotos aplinkosaugos šventės (edukacinė programa, rodomi filmai apie atliekų rūšiavimą, viktorina). Bendruomenės nariai bus vaišinami UAB „Senoji kibininė” virtu sultiniu, kibinais.
Aktyvūs bendruomenių gyventojai, norintys organizuoti naudojamos elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekų  surinkimą savo bendruomenėse, gali registruotis tel. +370 5 206 0901, +370 684 03 849, el. p. info@mesrrusiuojam.lt ir interneto svetainėje www.mesrusiuojam.lt/prisijunk-ir-tu/. Dėl atliekų surinkimo organizavimo bendruomenėse kreiptis tel. +370 684 03 849, el. p. julius@atc.lt.

Gamintojų ir importuotojų asociacijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *