Alytaus ekonomikos forume dalyvaujantis V. Lašas: „Neturi laukti rinkimų, kad galėtum rinktis”

„Mes kasdien renkamės, ką darome, kam skiriame savo laiką, žinias, energiją ir entuziazmą – neturi laukti rinkimų, kad galėtum rinktis“, – teigia Alytaus ekonomikos forume gegužės 11 d. dalyvausiantis verslininkas Vladas Lašas. Jo teigimu, neturi būti išrinktas, kad galėtum padaryti ką nors reikšmingo – gali imtis daryti pats ir suburti kitus daryti tai, kas svarbiausia.

„Ir prieš 100 metų, ir prieš 25 metus Lietuvos žmonės savo tikslus pasiekė veikdami patys – vadovaudamiesi principu „Padaryk tai pats!“ Tai labai tinka ir šiandienai“, – yra įsitikinęs V. Lašas.

Forume pranešimą skaityti planuojantis LR vidaus reikalų viceministras Giedrius Surplys pritaria V. Lašo mintims pabrėždamas, kad siekiant išgyventi regione svarbiausia – turėti aiškią ambiciją, norėti būti išskirtiniu ir dirbti vieningai.„Kalbėdami apie regionų politiką, kalbame apie kovą su vėjo malūnais. Mes susiduriame su globaliomis problemomis – 4-oji pramonės revoliucija, emigracija ir kita. Tam, kad išliktumėm ir netgi pirmautumėm lenktynėse dėl žmonių, dėl investicijų, mes turime turėti aiškią ambiciją, norėti būti išskirtiniais ir dirbti vieningai. Valstybė bendruomenė, savivaldybė, verslas – visi turi dirbti, kadAlytus būtų konkurencingas, patrauktų dėmesį“,– sako G. Surplys.

Gegužės 11 d. Alytaus miesto teatre vyksiančiame forume pranešimus taip pat skaitys ir diskusijose dalyvaus LR Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus Sinkevičius, LR Ūkio viceministrėsRugilė Andziukevičiūtė ir Lina Sabaitienė, ekonomistas, SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda, viešųjų ryšių ekspertas Mykolas Katkus,buvęs 15min.lt ir BNS vadovas Tomas Balžekas, premjero patarėja švietimui Unė Kaunaitė, Alytaus verslo įmonių atstovai ir kiti.

Įžvalgomis dalinsis Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Ekonomikos valdysenos pareigūnas Marius Vaščega, Ernst &Young ekspertas Arvydas Žiobakas, LR finansų ministerijos ES investicijų departamento direktorius Ramūnas Dilba,programos „Kurk Lietuvai“ vadovė Agila Barzdienė, kiti savo sričių specialistai.

Programa ir registracija – alytausforumas.lt/registracija

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *