Varėnos rinktinės pareigūnai sulaikė vilnietį lagaminuose gabenusį cigaretes

Maršrutiniu autobusu į Lenkiją vykęs vilnietis vežėsi du lagaminus, kuriuose buvo daugiau kaip 1600 pakelių kontrabandinių cigarečių.
Šeštadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Marijampolė – Suvalkai, patikrinti sustabdė maršrutinį autobusą Ryga – Paryžius.

Dokumentų kontrolės metu bilietą iki Bialystoko turėjęs 26-erių Vilniaus gyventojo pasieniečiams pateikė tvarkingus kelionės dokumentus ir teigė, kad nieko draudžiamo neveža. VSAT pareigūnai nusprendė patikrinti jo bagažą. Pasieniečių įtarimai pasitvirtino – dviejuose lagaminuose vyras gabeno 1628 pakelius cigarečių „NZ Gold Super Slim“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Keleivis buvo išlaipintas ir pristatytas į Kalvarijos užkardą.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pasieniečiai vilniečiui pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tokį pažeidimą jam gresia bauda nuo 4000 iki 6000 eurų. Bylą nagrinės teismas.

Po apklausos vyras paleistas. Cigaretės saugomos Kalvarijos užkardoje.

VSAT Varėnos rinktinės inf.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.