Alytiškiai kviečiami dalyvauti miesto tipo autobusų pavyzdžių pristatyme

Gegužės 12 d. 13 val. alytiškiai kviečiami dalyvauti miesto tipo autobusų pavyzdžių pristatyme, kuris vyks aikštėje prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro. Pristatymo tikslas – supažindinti visuomenę su skirtingų modelių, dydžių ir komplektacijos transporto priemonėmis, kuriomis būtų teikiamos keleivių vežimo paslaugos Alytaus mieste. Taip pat bus pristatyti galimi viešojo transporto eismo kontrolės ir valdymo bei keleivių informavimo sistemų sprendimai (LED švieslentės, informaciniai ekranai, GPS įrangos, keleivių apskaitos sistemos, elektroninių bilietų įdiegimo bei nuskaitymo sistemos) bei kiti technologiniai sprendimai.

Šiais metaisgruodžio 31 d. baigiasi Alytaus miesto savivaldybės administracijos ir vežėjų sudarytos viešojo transporto paslaugų sutartys.Atsižvelgdama į tai Alytaus miesto savivaldybės administracija, glaudžiai bendradarbiaudama su VšĮ „Alytaus infrastruktūra“ intensyviai ieško optimalaus sprendimo iš esmės atnaujinti visą sistemą. Siekiama pagerinti Alytaus miesto viešojo transporto teikiamų paslaugų gyventojams kokybę –atnaujinti viešojo transporto paslaugų tinklą, skatinti gyventojus naudotis viešuoju transportu bei mažinti aplinkos taršą išmetamosiomis dujomis.

„VšĮ „Alytaus infrastruktūra“ ir Alytaus miesto savivaldybės administracijaieško galimų sprendimų, kaip atnaujinti viešojo transporto teikiamų paslaugų gyventojams tinklą, kuris tenkintų ne tik gyventojų poreikius, skatintų juos naudotis šiuolaikišku viešuoju transportu, bet ir būtų geriausio kainos ir kokybės derinio“, – pasakojo Alytaus miesto savivaldybės Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė.

Susipažinus su siūlomomis alternatyvomis, įvertinus visus privalumus bei trūkumus, planuojamas paslaugos teikimo kainas, tiek VšĮ „Alytaus infrastruktūra“, tiek Alytaus miesto savivaldybei bus lengviau apsispręsti ir priimti geriausius sprendimus.

 

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.