Geraširdžių alytiškių skaičius kasmet vis didėja

Jau penktuosius metus VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro darbuotojai dėkoja tiems, kurie dalijasi savo gerumu ir padeda alytiškiams, kuriems mūsų pagalba išties reikalinga.

Šiandien Alytaus miesto socialinių paslaugų centre šurmuliavo jau penktos akcijos „Alytiškis – alytiškiui”, skatinančios padėti vaikus auginančiomis nepasiturinčioms šeimoms, padėkos renginys.
Jis tradiciškai pradėtas ąžuoliuko sodinimu. Jau penktąjį ąžuoliuką Alytaus miesto  socialinių paslaugų centro kieme pasodino Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė ir  Alytaus miesto socialinių paslaugų centro direktorė Gita Špucienė kartu su kultūros ir  socialines paslaugas teikiančių įstaigų vadovais.
Renginio metu už jau kelerius metus organizuojamą akciją Alytaus miesto socialinių paslaugų centrui dėkojo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja V. Gibienė. „Noriu pasidžiaugti, kad tokios akcijos Alytuje įgauna pagreitį, tampa tradicija ir tai nevyksta be idėjos, inciatyvos ir be kitų žmonių palaikymo. Dėkoju šio centro direktorei ir darbuotojams, kurie nuolat rūpinasi šia akcija”, –  sakė mero pavaduotoja, ji ragino susirinkusius ir ateityje būti geranoriškiems.
Kaip ir kasmet prie šios gražios akcijos prisidėjo daugybė Alytaus miesto įmonių, įstaigų ir pavienių asmenų. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro direktorės Gitos Špucienės teigimu, prisijungusieji prie šios iniciatyvos nepasiturinčioms alytiškių šeimoms dovanojo drabužių, avalynės, buitinės technikos, indų ir kt. Anot jos, džiugu, kad geraširdžių alytiškių skaičius kasmet vis didėja ir taip yra ne todėl, kad kiekvienais metais jie tampa vis geresni, o todėl, kad kasmet apie šią akciją sužino vis daugiau žmonių, suprantančių jos prasmę. „Tikiuosi, kad ši akcija tęsis ir toliau ir visuomet atsiras žmonių, kurie supras jos teikiamą naudą šeimoms. Ačiū Jums labai”, – į akcijos padėkos renginį susirinkusiems įmonių ir įstaigų atstovams dėkojo G. Špucienė.
Susirinkusius taip pat sveikino Lietuvos Respublikos Seimo nario Roberto Šarknicko padėjėja Joana Goberytė,  ji perdavė nuoširdžius  Seimo nario linkėjimus ir jo vardu padėkojo šios akcijos organizatoriams ir prie jos prisidėjusiems asmenims.  J. Goberytė Socialinių paslaugų centro kolektyvui linkėjo sveikatos ir ryžto tęsiant šį prasmingą ir reikalingą darbą.
Akcijos „Alytiškis – alytiškiui” padėkos renginio metu susirinkusiems koncertavo Alytaus jaunimo centro vokalinės studijos „Bel canto” dainininkės, o baigiamuoju šio renginio akcentu tapo šventinis tortas.

 

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *