Lietuvos ir Lenkijos mokinių bendradarbiavimo projektas

Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijoje startuoja Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo lėšomis finansuojamas projektas „Laše vandens – kultūrų atspindys“.

Projektu bus siekiama užmegzti tarpkultūrinį Lietuvos ir Lenkijos dialogą, sudarant sąlygas savarankiškai jaunimo veiklai, sprendžiant vandens taršos problemas. Jame dalyvaus 18 trylikos–aštuoniolikos metų amžiaus mokinių iš Krokialaukio (Lietuva) ir Pšemyslio (Lenkija) miestelių. Vyks šalių vaizdo konferencijos, 4 dienų trukmės kūrybinės dirbtuvės Lietuvoje, kurių metu jaunimas keisis kultūrine patirtimi ir ugdysis teisingą požiūrį į ekologiją.

Projekto dalyviai pristatys savo šalių kultūrinius skirtumus, ieškos bendrų kultūros aspektų, ugdysis pilietišką elgseną, praktikuosis, kaip imtis iniciatyvos ir keisti aplinką, prisidedant prie tvaraus pasaulio vystymosi, analizuos ekologines problemas, galimus jų sprendimo ir įgyvendinimo variantus. Susitikimuose, diskusijose su ekologais, gamtosaugos specialistais aptars idėjas, iniciatyvas, kaip prisidėti prie ekologinės krizės mažinimo, švaraus vandens išsaugojimo. Bus kuriama palanki aplinka jaunimo asmeniniam tobulėjimui ir mokymuisi, draugiškų kultūrinių santykių puoselėjimui. Remiantis jaunimo neformaliojo ugdymo principais, bus ugdomi socialiniai, kultūriniai bendravimo, bendradarbiavimo ir kalbiniai įgūdžiai.

Projekto vadovė – Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos vyresn. socialinė pedagogė Alma Sorakienė

Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *