„Jotvingių garbė 2017“ – nuostabus bendrystės jausmas

Kaip įprasta, kiekvieną pavasarį, paskutinę balandžio savaitę, Jotvingių gimnazija šventė savo mokyklos vardo dieną. „Jotvingių garbė 2017″ – nuostabus buvimas kartu. Renginio, prasidėjusio masiniu gimnazisčių šokiu miesto teatro prieigose ir vėliau persikėlusio į teatro didžiąją salę, metu medaliais ir  padėkomis už akademinius  pasiekimus, sporto laimėjimus, gimnazijos vardo garsinimą visuomeninėje, pilietinėje ir kultūrinėje veikloje Alytuje, Lietuvoje ir Europoje, už aktyvų dalyvavimą gimnazijos kultūriniame gyvenime, savanorystės iniciatyvą apdovanoti mokiniai ir  mokytojai. Dėkota gimnazijos vokalinės studijos dainininkėms, šokėjoms, roko grupės DOTS muzikantams. Audringomis ovacijomis apipiltas Kasparas Bujanauskas, Lietuvos talentų 2017 laimėtojas. Jo pasirodymas sužavėjo visus. Gimnazijos mokinių prezidento Edvino Česnulio padėkos žodžiai buvo skirti Mokinių tarybos aktyvistams už aukšto lygio ir originalių gimnazijos renginių organizavimą. Už aktyvų ir kūrybišką dalyvavimą dramos studijos „Taškas” veikloje ir gimnazijos renginiuose apdovanoti studiją paliekantys aktoriai ketvirtokai. Žiūrovai sulaukė staigmenos – buvusio gimnazijos mokinių prezidento Dovydo Šerno muzikinio sveikinimo.

Nuoširdžiausios padėkos skirtos renginio organizatorėms – gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Renatai Romanovienei ir dramos studijos vadovei Marytei Stasiukynienei.
„Jotvingių garbė” – tai žavios, neužmirštamos akimirkos, mokinių ir mokytojų bendrystė, gražūs žodžiai, gėlės, apkabinimai, padėkos, muzika, dovanos, staigmenos, naujas dramos studijos „Taškas” spektaklis, šiluma ir daug šypsenų…

 

Alytaus miesto savivaldybės informacija

 

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *