Veiksmo diena Lazdijų savivaldybėje

Balandžio 25 d. ryte Lazdijų rajono savivaldybės administracijos pastate susirinko 50 vyresniojo mokyklinio amžiaus moksleivių iš 7 rajono mokyklų. Neįprastas šurmulys nurimo, kai jaunuoliai sugužėjo į Tarybos posėdžių salę – prasidėjo Veiksmo diena savivaldybėje. Šio renginio tikslas – suteikti galimybę Lazdijų rajono moksleiviams susipažinti su savivaldybės administracijos darbuotojų veikla, stiprinti dialogą tarp savivaldybės ir moksleivių.

Moksleivius pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Meras papasakojo, kaip vyksta darbas savivaldybėje, kaip renkami tarybos nariai, pasidžiaugė puikiai įrengta posėdžių sale. Rajono vadovas renginio dalyviams palinkėjo įdomios bei naudingos Veiksmo dienos ir įteikė po rašiklį su Lazdijų rajono savivaldybės logotipu.

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Dovilė Lynykienė pasidžiaugė tuo, kad savivaldybės darbuotojai priima moksleivius ir skiria jiems laiko, kad paskelbus atranką, moksleiviai aktyviai registravosi ir tuo, kad šiais metais Veiksmo dienos dalyvius priima ne tik rajono savivaldybės administracija, bet ir dar kelios savivaldybės įstaigos: Lazdijų ligoninė, Viešoji biblioteka, Darbo birža, Visuomenės sveikatos biuras. Po įžanginio susitikimo moksleiviai pasklido po savivaldybės skyrius ir įtaigas, kur praleido pusę darbo dienos.

Renginio organizavime aktyviai dalyvavo savanorės Greta Navickaitė ir Miglė Čižikaitė. Svarbiausiomis pareigomis savivaldybėje – mero darbu domėjosi Miglė Piličiauskaitė. Mergina sakė, jog ši viena darbo diena kartu su Lazdijų rajono savivaldybės meru Artūru Margeliu pateisino visus jos lūkesčius. Mero kėdėje pasėdėjusi Miglė labai džiaugėsi galimybe pabendrauti su tokiu protingu žmogumi ir pasisemti iš jo patirties. Socialinės paramos skyriuje dirbusi mergina kartu su darbuotojomis aplankė visai neseniai Lazdijuose įsikūrusius Bendruomeninius vaikų globos namus. Metrikacijos skyriuje dirbę mergina ir vaikinas išsidavė, kad turėjo galimybę žvilgtelti net į slaptas knygas archyve. Ypač šiltu ir draugišku priėmimu buvo sužavėtos Kontrolės ir audito tarnyboje dirbusios merginos. Emocionaliai įspūdžiais dalinosi Lazdijų ligoninėje dirbę jaunuoliai – visi buvo papuošti ligoninės darbuotojo apranga, susipažino su darbu visuose skyriuose. Lazdijų viešojoje bibliotekoje, Darbo biržos Lazdijų skyriuje ir Visuomenės sveikatos biure Veiksmo dienos dalyviai susipažino su šių įstaigų darbu, gavo atsakymus į jiems aktualius klausimus.

Neabejotina, kad ne vienas savivaldybėje ar kitoje įstaigoje besidarbavęs jaunuolis iki šiol nenutuokė, kokia veikla slepiasi šiose darbo vietose. Po įtemptų darbo valandų sugrįžę į savivaldybės posėdžių salę renginio dalyviai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Lazdijų rajono savivaldybę. Jaunuoliams, vieną dieną besidarbavusiems savivaldybėje, jaunimo reikalų koordinatorė įteikė oficialius tai liudijančius pažymėjimus.

 

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *