Vis daugiau alytiškių dovanoja miestui medelius

Vis daugiau alytiškių dovanoja miestui medelius 1„Man širdyje gera, kad kažkam dar galiu gera padaryti”, – paklaustas kodėl nusprendė dovanoti medelius miestui sakė Laimutis Januškevičius. Alytaus miesto viešosiose erdvėse pasodinta daugiau kaip 70 vnt. jo dovanotų dekoratyvinių medžių ir krūmų sodinukų.
L. Januškevičius yra Dendrologų draugijos valdybos narys, o miestui dovanoti augalai yra iš jo asmeninės dendrologinės kolekcijos.
„Aš darau tai, kas man malonu. Gyvenu netoli Alytaus, auginu augalus savo parkui, savo kolekcijai, kadangi jų atlieka, tad smagu juos ir padovanoti. Malonu, kad jie kažkur iškeliauja ir randa savo vietą miesto želdynuose”, – sakė L. Januškevičius .
Jo dovanotos magnolijos, japoniniai puošmedžiai, kelių rūšių forzitijos, geltonlapiai ir raudonlapiai pūsleniai, gudobelės pasodinti A. Jonynų-Putinų gatvių kampe, gėlynuose prie poros prekybos centrų, Jaunimo parke.
Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius pasidžiaugė, kad vis daugiau alytiškių nusprendžia padovanoti miestui medelių ar kitų želdinių. „Džiugu, kad alytiškiai prisideda prie miesto aplinkos gražinimo ir mūsų žalias miestas tampa dar žalesnis. Nuoširdžiai dėkojame už tai.”
Dar tris dešimtis dekoratyvinių kadagių sodinukų Alytui padovanojo Dainius Vaicekauskas. Šie medeliai pasodinti šalia Sveikatos tako (prie Kepyklos ir Sudvajų g. sankirtos).

 

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.