Po renovacijos Alytaus ligoninėje atidaryta Konsultacinė poliklinika: pacientų eilės mažės 15 proc.

VšĮ Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje atidarytos renovuotos Konsultacinės poliklinikos patalpos. Rekonstravus patalpas ir optimizavus gydytojų specialistų darbo grafikus, pacientų laukimo eilės sumažės 15 procentų, ambulatorinių konsultacijų skaičius išaugs iki 1 procento.
Naujose patalpose įrengti papildomi 6 gydytojų kabinetai, du iš jų su bendru echoskopijos kabinetu (du kardiologų kabinetai su bendra patalpa kardioechoskopui, elektrokardiografui), tai leis efektyviau išnaudoti medicininę įrangą, atliekant tyrimus ir manipuliacijas pacientams.
„Labai džiugu, matyti galutinį rezultatą. Tikiu, kad pacientams bus lengviau patekti pas gydytoją, pagerės gydytojų darbo sąlygos”, – atidarymo metu sakė Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius.
Naujos patalpos yra patogesnės pacientams – daugiau erdvės laukiant asmens sveikatos priežiūros paslaugų, asmenims su judėjimo negalia įrengtas keltuvas. Į naujas patalpas perkelta suaugusiųjų registratūra, tad atlaisvinti dar du kabinetai esamose Konsultacijų poliklinikos patalpose.
„Buvo gydytojų kabinetų, kuriuose pamainos keisdavosi du ar net tris kartus per dieną ir gydytojai neturėjo galimybės pabendrauti su pacientais ilgiau. Ligoninė vis gražėja, kartu gerėja ir darbo sąlygos darbuotojams, tuo pačiu ir teikiamos geresnės kokybės paslaugos pacientams”, – Konsultacijų poliklinikos plėtra džiaugėsi Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktorius Artūras Vasiliauskas.
Konsultacijų poliklinika darbą pradės jau kitą savaitę.

 

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *