Registruokitės Alytaus miesto šventės eisenai „Spalvotas Alytus“

Artėjant svarbiausiam miesto renginiui – Alytaus gimtadienio šventei – įmonės, organizacijos ir visi gyventojai kviečiami dalyvauti šventinėje eisenoje, kurios tema – „Spalvotas Alytus“.

Tradicinė šventės eisena žingsniuos pirmąją šventės dieną (birželio 16 d.) 17 val. pagrindine miesto gatve į Rotušės aikštę. Šventės organizatoriai VšĮ „Renginių fabrikas“ tikisi, kad nuotaikingi ir spalvoti įmonių,  įstaigų,  organizacijų  veiklos pristatymai išskirtinai papuoš miestą ir sulauks alytiškių ir miesto svečių dėmesio.

Norinčius dalyvauti eisenoje kviečiame užpildytą anketą (pridedama) ir iki 2017 m. gegužės 15 d. siųsti el. paštu alytauseisena@showart.lt  – nurodyti organizacijos pavadinimą, organizacijos vadovo vardą ir pavardę, eisenos  dalyvių  skaičių,  atsakingo  asmens  vardą,  pavardę  ir  telefono  numerį.  Užsiregistravusiųjų  eisenos  dalyvių atsakingieji asmenys gaus detalią informaciją apie eisenos rikiuotę.

Taip pat primename, kad visas tris šventės dienas Alytuje šurmuliuos mugė (birželio 16-18 d.). Norinčius dalyvauti mugėje kviečiame užpildyti prašymą (pridedama) ir iki 2017 m. gegužės 15 d. siųsti el.paštu alytausmuge@showart.lt.

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo, norintis dalyvauti šventės mugėje:

1. Prašymas.

2. Įmonės registravimo pažymėjimo, individualios veiklos vykdymo pažymos arba atitinkamos veiklos versloliudijimo, tautodailininko pažymėjimo kopija. Jei prekiaujama savo gamybos žemės ūkio ir/ar maisto produktais, ūkininko ūkio pažymėjimo arba dokumento, patvirtinančio žemės valdymą ar naudojimą, kopija.

3. Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo kopija, jeigu prekiauti arba teikti paslaugas teisės aktų nustatyta tvarka jis yra privalomas.

Alytiškiai kviečiami prisijungti ir prie šventinės programos. Meno, sporto, šokio, muzikos ir kt. atlikėjų ir kolektyvų prisistatymai laukiami iki 2017 m. gegužės 15 d. el. paštu alytaussvente@showart.lt

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.