Alytaus šaulių rezultatai asmeniniame šaudymo sporto čempionate

Savaitgalį Alytaus sporto ir rekreacijos centro šauliai dalyvavo Kaune vykusiame jaunių ir vaikų amžiaus grupių asmeniniame šaudymo sporto čempionate pneumatiniais ginklais.
Balandžio 8 dieną, šeštadienį, rungtyniavo pistoleto rungties sportininkai. Ugnius Dzikunskas tapo čempionu vaikų amžiaus grupėje. Erikas Bražinskas užėmė 5-ąją, Juras Blaškys 6-ąją vietą.
Jaunių amžiaus grupėje Domantas Sodaitis iškovojo bronzą, o Ugnė Vaickelionytė liko 7-oje vietoje.
Sekmadienį buvo šaudoma pneumatiniais šautuvais. Skirtingo amžiaus šauliai atliko po 30, 40 arba 60 šūvių.
Jaunių vyrų (1999 – 2002 m.) grupėje geriausiai iš alytiškių pasirodė Rokas Petkevičius surinkę 577 taškus (iš 60 šūvių). Jis užėmė trečiąją vietą, tik dviem taškais atsilikęs nuo pirmosios vietos. Edas Adžgauskas liko vienuoliktas, Eimantas Simonaitis – keturioliktas. Šioje amžiaus grupėje, tarp merginų, Martyna Džapbarovaitė surinko 386 taškus (40 šūvių) ir iškovojo trečiąją vietą. Iki pirmosios vietos jai taip pat trūko tik dviejų taškų. Aušrinė Kvedaravičiūtė užėmė dvyliktąją vietą.
Vaikų grupėje (2003 metų gimimo ir jaunesni) tarp mergaičių gerai pasirodė Agnė Pliaugatė, kuri surinkusi 258 taškus (30 šūvių) laimėjo trečiąją vietą ir šaudymo sporte iškovojo savo pirmąjį savo medalį. Gerai pasirodė ir kitos mergaitės: Rita Morkūnaitė užėmė septintąją vietą, Samanta Kručkaitė – aštuntąją, Dainora Šimkūnaitė ir Augustė Pūdymaitė – devintąją. Šioje amžiaus grupėje, tarp vaikinų, šeštąją vietą iškovojo Aurimas Dusevičius, surinkęs 256 taškus (30 šūvių).
Pistoletu šaudančius sportininkus treniruoja Asta Brusokienė, o šautuvu – Agnė Dženkaitytė ir Česlovas Pavilonis.