Druskininkuose bus įrengtos pusiau požeminių konteinerių atliekų surinkimo aikštelės

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai susitiko su  UAB „Druskininkų komunalinis ūkis“ direktoriumi Kastyčiu Nauckūnu, VšĮ „Žaliasis taškas“ veiklos organizavimo ir plėtros vadove Aida Markaitiene, pakuočių tvarkymo organizacijos direktore Bena Razbadauskiene. Susitikimo metu aptarta pusiau požeminių konteinerių, skirtų pakuočių atliekoms (stiklo, popieriaus ir plastiko), finansavimo galimybės.  Taip pat diskutuota  atliekų rūšiavimo gerinimo klausimais. Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas pabrėžė, kad Druskininkams, kaip tarptautiniam kurortui, ypatingai svarbu puoselėti kurorto aplinką bei užtikrinti kokybišką ir modernią komunalinių atliekų  tvarkymo sistemą.

Druskininkų savivaldybė bendradarbiaudama su minėtomis įmonėmis šiais metais planuoja įrengti 8 pusiau požeminių konteinerių atliekų surinkimo aikšteles: keturias Druskininkuose (V. Kudirkos, Klonio, T. Kosciuškos ir Gardino gatvėse), vieną Leipalingyje (Melioratorių g.) ir tris Viečiūnų seniūnijoje esančiose sodų bendrijose „Papartis“, „Migla“, „Dainava“.

Primename, kad nuo  2001 metų Druskininkų savivaldybė aktyviai įsitraukė į Alytaus regiono atliekų perdirbimo sistemos kūrimą. Druskininkiečiai  aktyviai prisijungė prie minėtos sistemos kūrimo ir atsakingo rūšiavimo. Šiandien jau galime džiaugtis rezultatais: estetinį vaizdą praradusius metalinius atliekų surinkimo konteinerius pakeitė modernios pusiau požeminių konteinerių aikštelės, ženkliai pagerėjo ir pagreitėjo atliekų surinkimas, individualių namų savininkams išdalinti tvarkingi atliekų surinkimo konteineriai, atnaujinta atliekų tvarkymo infrastruktūra mieste ir seniūnijose. Savivaldybės teritorijoje įrengtos Organinių atliekų kompostavimo ir stambiųjų bei kitų atliekų surinkimo aikštelės gyventojams patogiose vietose.

Druskininkų savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *