Varėnoje vyko verslumo skatinimo renginys jaunimui „Nuo idėjos iki verslo“

Kovo 24 d. Varėnoje vyko verslumo skatinimo renginys jaunimui „Nuo idėjos iki verslo“. Sveikinimo žodžius tarė Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta, mero patarėjas Aldas Miečinskas ir UAB „Tandemus“ direktorė Raida Budrikienė. Jaunimui palinkėta būti ryžtingiems, siekti savo užsibrėžtų tikslų, nebijoti kurti – ne tik sau, bet ir kitiems.

Norintiems pradėti savo verslą, verslo kūrimo galimybes išsamiai pristatė VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė regione Neringa Trinskienė. Jaunimui buvo naudinga sužinoti informaciją apie verslo formas, jų skirtumus, mokamus mokesčius, atskaitomybę. Pranešėja pasidalino ir informaciniais šaltiniais, kuriais galima pasinaudoti kuriant asmeninį verslą.

Varėnos rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir turizmo skyriaus vyr. specialistė Eglė Stirbienė skaitė pranešimą „Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimas Varėnos rajone“. Pateikta informacija buvo naudinga jauniesiems verslininkams ir ketinantiems kurti verslą.

Jaunieji verslininkai energingai ir įdomiai papasakojo apie kuriamą verslą, perteikė savo patirtis. Greta Geležauskaitė gamina žaismingas ir stilingas virvutes akiniams „Vir Vir“. Greta pagaminusi virvutes akiniams savo artimiesiems, susilaukė visuomenės susidomėjimo ir tai išaugo į verslą. Šiuo metu Greta dirba tik su projektu „VirVir“.

Laura Glinskė išgarsėjo išskirtinio kvapo ir minčių perteikimo žvakėmis bei šunelio Viržio kuriama reklama socialiniuose tinkluose. „AROMA LAB“ kvapų laboratorija įsikūrusi miškų prieglobstyje, Varėnoje. Kuriami gaminiai – rankų darbo, vienetiniai, pagaminti iš natūralių ingredientų, su meile žmogui ir gamtai.

Veržlus jaunasis ūkininkas Tautvydas Kropis dalinosi patirtimi apie ūkininkavimą bei ūkininkavimo ateities perspektyvas.

Inovatyvus IT specialistas IĮ „Elnis“ direktorius – Lukas Povilauskas kalbėjo apie įgyvendintus projektus ir ateities planus.

Irklenčių naujieną pristatė GOsup atstovė – Enrika Laumenytė. Jaunoji verslininkė pristatė irklenčių plėtros galimybes Dzūkijos upėmis.

Renginio sumanytoja ir organizatorė Varėnos rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė) Solveiga Žukienė, džiaugėsi, kad jaunimas įgavo žinių ir pasisėmė patirties. Tikimasi, kad renginys paskatins jaunimą kurti, imtis asmeninio verslo.

Varėnos rajono informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.