SADM kviečia teikti paraiškas į jubiliejinį socialiai atsakingo verslo konkursą

Jau dešimtą kartą organizuojamas Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (toliau – NAVA) konkursas laukia 2016 metais didžiausią proveržį įmonių socialinės atsakomybės srityje padariusių įmonių paraiškų. Konkurse varžomasi dėl trijų nominacijų: „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“ ir „Metų aplinkosaugos įmonė“, o labiausiai pasižymėjusi įmonė bus pagerbta prestižiniu apdovanojimu – „Socialiai atsakinga įmonė“.

„Nacionalinis atsakingo verslo apdovanojimas yra ne tik pažangių įmonių įvertinimas, bet ir postūmis kitoms įmonėms domėtis socialine atsakomybe, siekti savo veiklos skaidrumo, suteikti galimybes atsiskleisti darbuotojams, įgyvendinti idėjas, tausojančias aplinką, kuriančias bendruomenišką atmosferą“, – teigia socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Eglė Radišauskienė.

Ji taip pat pabrėžia, kad šia kasmetine iniciatyva siekiama ne tik suburti, pagerbti ir skatinti įmones veikti atsakingai, bet ir atkreipti platesnės visuomenės dėmesį į socialiai atsakingo verslo svarbą, naudą, principus.

Kiekviena iš NAVA nominacijų skirstoma į 3 kategorijas, atskirai apdovanojant: labai mažas, mažas ar vidutines įmones; dideles įmones; tarptautines įmones ar jų filialus / atstovybes, veikiančias Lietuvoje.

 

Šiais metais taip pat bus įteikti papildomi apdovanojimai už 2016 m. pasiekimus moterų ir vyrų lyčių lygybės bei neįgaliųjų integracijos srityse.

Įmonių paraiškas kviečiame pateikti iki 2017 m. balandžio 21 d. imtinai, DOC ir PDF formatais elektroniniu paštu adresu nava@socmin.lt.

Detalesnę informaciją, paraiškos formas ir ankstesnių metų nugalėtojus galite rasti čia.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Darbo departamento Socialinės partnerystės skyriaus vyriausiąją specialistę Laurą Gaidienę, tel. +370 706 68253, el. paštas laura.gaidiene@socmin.lt ir vedėją Arvydą Ramelį, tel. +370 706 64257, el. paštas arvydas.ramelis@socmin.lt.

 

Socialinės apsaugos ministerijos informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *