Robotiadoje 2017 Putinų gimnazijos komanda iškovojo vertybių srities pirmąją vietą!

2017 m. kovo 24 d. Alytaus Putinų gimnazijos robotikos būrelio nariai dalyvavo Vilniaus „Siemens” arenoje vykusioje Robotiadoje 2017 – renginyje, vienijančiame moksleivius, robotų kūrėjus, verslą, švietimo atstovus ir visą išmanią visuomenę. Varžybose dalyviai varžėsi komandomis su savo kurtais ir konstruotais robotais, specialiai parengtiems vienai ar kitai užduočiai atlikti.

Robotiadoje 2017 dalyvavo įvairaus amžiaus mokinių grupės iš visos Lietuvos, jų buvo per septyniasdešimt. Alytaus Putinų gimnazijos komanda „Imagine strike” didžiausioje išradėjų šventėje iškovojo vertybių srities pirmąją vietą! Sunkus Putinų gimnazijos komandos darbas ir originalumas „atsipirko”.

Šių metų renginio tema buvo gyvūnai. „Imagine strike” komanda išsirinko pristatymui „brokonieriavimo” temą ir pateikė siūlymų, kaip šią problemą išspręsti. Kad būtų įspūdingiau, mūsų gimnazijos komanda komisijai net dainą paruošė, kurioje atskleidė ir savo pamatines vertybes, ir pažiūras pasirinkta tema.

Be užduočių, tekusių atlikti pačių užprogramuotiems robotams, dalyviams reikėjo paruošti projektus apie gyvūnus ir atskleisti išryškėjusias problemas dabartinėje visuomenėje būtent šia tema bei pristatyti savo komandos vertybes.

Mes galėjome pasinerti į tikrų išradėjų pasaulį: buvo galima išbandyti ir virtualios realybės akinius, pasidaryti nuotraukų su fone esančiais robotais, patekti į „Mario” žaidimo lauką. Matėme robotą, kuris galėjo perskaityti kodą su klausimu ant kortelės ir į jį atsakyti, panašų į dinozaurą vaikštinėjantį robotą. Arenos viduryje buvo įrengta didelė trasa, kurioje užprogramuoti robotai su jutikliais judėjo pagal liniją.

Manome, kad šią išvyką ir renginį ne tik mes, bet ir visa Putinų gimnazijos komanda, vadovaujama robotikos mokytojo Eduardo Sosunovičiaus, prisiminsime dar ilgai.

Visi iki vieno klausti mokiniai sakė, kad renginys jiems labai patinka, smagu jame dalyvauti bei išbandyti jėgas patiems.

Paulina Kazlauskaitė ir Rūta Budrevičiūtė, Putinų gimnazijos Ib klasės mokinės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *