Nauja mokytojų patirtis Italijos mokyklose

Alytaus „Volungės” pagrindinės mokyklos mokytojai Eimantas Keršulis, Loreta Naruševičienė, Svajonė Pledienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rūta Daniškevičienė ir Likiškėlių pagrindinės mokyklos mokytojos Gita Karnilienė, Daliutė Žilinskienė, projektų vadovė Simona Užkurienė, direktorius Donatas Vasiliauskas kovo 13–18 d. dalyvavo tarptautinio „Erasmus+” projekto „Išdrįsk rizikuoti pamokoje” veikloje Italijoje. Lankydamiesi Parmos miesto ugdymo įstaigose, stebėjome pamokas, susipažinome su mokyklų gyvenimu.

Drauge su Danijos, Didžiosios Britanijos ir Italijos pedagogais mokėmės dirbti komandoje, atpažinti ir valdyti stresą, diskutavome apie savo šalių švietimo sistemų panašumus ir skirtumus. Puikų įspūdį paliko mokinių anglų ir prancūzų kalbomis pravestos ekskursijos Parmos senamiestyje. Projekto veiklos tęsinys – Danija, į ją vyksime birželio mėnesį.

Grįždami į namus planavome, kaip geriau atlikti gautas užduotis ir kūrybingai pristatyti savo patirtį danų pedagogams. Džiaugiamės, kad įgijome naują patirtį, patobulinome užsienio kalbų kompetenciją, pasimėgavome žydinčiu Italijos pavasariu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *