Su Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus specialistais aptarti pagrindiniai darbai

  Kovo 20 d. Prienų r. savivaldybės vadovai organizavo pasitarimą su Savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėju R. Želviu ir skyriaus specialistais.
Pasitarime buvo aptarti apleistų statinių, socialinių būstų, keleivių ir mokinių pavėžėjimo, atliekų tvarkymo sistemos tobulinimo, kelių priežiūros, viešųjų pirkimų, perėjų tvarkymo, gatvių apšvietimo, šilumos ūkio, Savivaldybės turto įteisinimo ir nuomos, objektų remonto klausimai, kalbėta apie VIP lėšų panaudojimą ir europinius projektus, bendradarbiavimą su kitų skyrių specialistais.
Diskusijoje su specialistais Savivaldybės meras A. Vaicekauskas pasidžiaugė, kad pagerėjo atliekų rūšiavimas, tačiau, anot jo, akis bado prie apleistų pastatų kylantys atliekų šiukšlynai. Meras ragino skirti daugiau dėmesio apleistų pastatų, ypač buvusiame kareivinių mikrorajone, kontrolei – įspėti savininkus, o jei tai nepadeda, taikyti griežtas Administracinių nusižengimų kodekse numatytas priemones.
Ir meras, ir administracijos direktorius E. Visockas ragino laiku pradėti kelių remonto darbus ir nenukelti jų vėlai į rudenį. Atkreiptas dėmesys, kad svarstant kelių remonto pirmumo teisę reikėtų atsižvelgti į geltonųjų autobusiukų maršrutus, gyventojų tankumą ir gyventojų norą prisidėti savo lėšomis.
Praėjusią savaitę Savivaldybės vadovai apžiūrėjo Prienų miesto gatvių perėjas ir patikslino jų remonto ir pertvarkymo (kai kurių panaikinimo, apšvietimo įrengimo pagal naujas taisykles, ženklinimo ir kt.) darbus. Šiais metais su turimomis lėšomis planuojama sutvarkyti dalį perėjų.
Pasitarime kalbėta apie įsisenėjusią problemą – Savivaldybei priklausančio turto (Nemuno krantinė, „Ąžuolo“ progimnazijos stadionas ir kt.) įteisinimą. Pasiūlyta priminti žemių savininkams apie pakelių tvarkymą.
Pasitarime dalyvavę specialistai taip pat išsakė savo pastebėjimus ir pateikė pasiūlymus kelių priežiūros, ūkinės veiklos bei kitais klausimais. Atkreipdamas dėmesį, kad investicijų projektai yra prioritetiniai, meras ragino specialistus glaudžiai bendradarbiauti su kitų skyrių darbuotojai, stengtis, kad projektai vyktų sklandžiai.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *