Dešimtyje Alytaus mokyklų sporto salių – švieslentės

Kūno kultūros pamokos bei varžybos Alytaus miesto mokyklose bus modernesnės – dešimties Alytaus mokyklų sporto salėse šiemet bus įrengtos naujos švieslentės.

„Gyvenimas nestovi vietoje – technologijos tobulėja, atsiranda vis naujos galimybės, todėl švieslenčių įrengimas mokyklose, tai nedidelis žingsnelis, kuriuo vejamės laiką. Dėl to labai džiaugiuosi“, – sakė Alytaus miesto mero pavaduotoja Valė Gibienė.

Alytaus miesto tarybos nario Sauliaus Janulevičiaus teigimu, švieslenčių įrengimo idėja kilo susitikimų su mokyklų bendruomenėmis metu. „Bendraujant su mokytojais ir mokiniais ne kartą buvo išgirstas šis klausimas. Pačiam teko stebėti varžybas mokyklose ir pastebėti, kad varžybų rezultatai, laikas fiksuojami rankiniu būdu, ne taip tiksliai. Todėl šios švieslentės gerins tiek varžybų, jų aplinkos kokybę, tiek mokyklų įvaizdį“, – kalbėjo S. Janulevičius.

Alytaus miesto biudžete mokyklų švieslentėms numatyta 14 tūkst. eurų. Planuojama, kad jos bus įrengtos Alytaus Senamiesčio pradinėje, Dzūkijos, Dainavos, Šaltinių, Vidzgirio, Likiškėlių pagrindinėse mokyklose, Putinų, Jotvingių, Šv. Benedikto gimnazijose ir Piliakalnio progimnazijoje. Švieslentės šiuo metu jau yra Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje, Panemunės ir Volungės pagrindinėse mokyklose.

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.