Paaiškėjo Alytaus miesto krepšinio lygos stipriausi

Po keturių metų pertraukos Alytaus miesto krepšinio lygos čempionų taurė atiteko „KASP“ komandai. Šiandien vykusiose finalinėse varžybose po atkaklios kovos ji įveikė „Saulakalnio“ komandą rezultatu 82:65.

Pirmajame kėlinyje „KASP“ susikrovė dviženklę persvarą, tačiau „Saulakalnis“ netrukus išlygino rezultatą. Po dviejų kėlinių „KASP“ turėjo vos vieno taško persvarą. Antrąją varžybų pusę „KASP“ ir vėl pradėjo galingai, greitai susigrąžino dviženklę persvarą ir išlaikė ją iki varžybų pabaigos.

„KASP“ komandoje išsiskyrė Mindaugas Sušinskas ir Rimvydas Stankevičius, pelnę po 19 taškų, Šarūnas Labenskas pridėjo 11, Radvydas Sebecka – 10 taškų. „Saulakalnio“ komandą į priekį vedė Šarūnas Totoraitis, pelnęs 19 taškų, Dovydas Braknys pridėjo 18, Antanas Sakavickas – 14 taškų.

Bronzos medaliais pasipuošė „Ekstra“ komanda, rezultatu 69:63 įveikusi Simną. Kova tarp komandų aikštelėje vyko apylygiai iki paskutinių minučių. Nors po ilgosios pertraukos Simno komandai pavyko persverti varžybų rezultatą savo naudai, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Ekstra“ išsiveržė į priekį ir iškovojo pergalę.

„Ekstros“ komandoje pasižymėjo Edgaras Švelginas, pelnęs 22 taškus, Martynas Beržanskas pridėjo 21, Andrius Žvaliauskas – 11 taškų. Simno komandoje nesustabdomi buvo Šarūnas Stiklakis, pelnęs 29 taškus ir Rokas Grėbliūnas, prie komandos rezultato prisidėjęs 17 taškų.

Portalo dzukijosveidas.lt informacija / Fotografija: E. Jančiuko.