Nauja darželio „Šaltinėlis“ direktorė: „Svarbiausia – pagarba žmogui“

Alytaus miesto savivaldybės taryba paskyrė naują Alytaus lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ direktorę. Šias pareigas nuo kovo 1 d. pradės eiti Erika Poškevičienė.

Pasak E. Poškevičienės, kiekvienas žmogus turi savo matymą, filosofiją, su kuria eina į naują darbo vietą, jai svarbiausia – pagarba žmogui. „Naujas vadovas tai jau yra stresas darbuotojams, todėl norisi, kad jo būtų kuo mažiau. Aplinka turėtų būti tokia, kuri leistų pasijusti darbuotojams puikiai, kad jie norėtų eiti į darbą. Esu šalininkė to, kad viskas vyktų patogioje ir jaukioje aplinkoje“, – sakė naujoji direktorė.

Paklausta apie tikslus, kuriuos kelia eidama į naujas pareigas, ji sakė: „Tikslų yra, tačiau norisi, kad jie sutaptų su visos bendruomenės tikslais. Todėl pirmiausia reikės susipažinti, perprasti įstaigą, jos vertybes ir tik tada įgyvendinti naujus siekius. Žinoma, yra minčių apie aplinkos gerinimą, norėtųsi vakarietiško tipo, modernaus darželio. Svajonių yra, bet vienas niekada nieko nepadarysi, tam reikia komandos, o kad ji susidarytų, reikia šiek tiek laiko.“

Konkurse į „Šaltinėlio“ direktoriaus pareigas, kuris vyko sausio 13 d., dalyvavo du pretendentai, tačiau daugiau balų surinko ir konkursą laimėjo Erika Poškevičienė.Iki šiol ji dirbo Likiškėlių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, E. Poškevičienė yra dirbusi pradinių klasių mokytoja.

 

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.