Pradėta tvarkyti Alytaus pramonės parko teritorija

Šią savaitę pradėti Alytaus pramonės parko teritorijos tvarkymo darbai – kertami medžiai ir raunami kelmai. Iki šių metų kovo vidurio planuojama išvalyti trijų pramonės parko sklypų teritoriją, jos bendras plotas – apie 10 ha.

Pasibaigus medžių kirtimo ir kelmų rovimo darbams, bus rengiami pramonės parko sklypų techniniai projektai, o juos parengus sklypai bus nusausinti ir planiruojami.

Nors per pastaruosius metus kreipėsi ne vienas potencialus investuotojas, savivaldybė negalėjo pasiūlyti tinkamo žemės sklypo pramonės parke. Visiems besikreipiantiems reikia sutvarkytų, statyboms paruoštų žemės sklypų, kokių šioje teritorijoje nėra. Todėl 2017 m. Alytaus miesto savivaldybės biudžete Alytaus pramonės parko teritorijai sutvarkyti numatyta  200 000 Eur ir jau pradėti darbai.

Anot Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo Tautvydo Tamulevičiaus, Alytaus pramonės parko teritoriją būtina paruošti, norint pritraukti potencialius investuotojus.

„Praėjusiais metais didžiausias investicijas miestas pritraukė toli gražu ne į pramonės parką, o jei dar tiksliau – dėl jo būklės mes praradome bent vieną garantuotą investuotoją. Norint investicijų, mums būtina turėti laisvų, statyboms tinkamų sklypų ir patalpų nuomai. Šiemet tarybai pritarus ir biudžete skyrus lėšų, sklypų problemą bent iš dalies išspręsime, galbūt ateičiai reikės ieškoti tik didesnių plotų, nes turimi tokių investicijų, kaip Marijampolėje (1 000 darbo vietų) palaikyti negalėtų. Po visų šių darbų pramonės parke ir aplinkinėse teritorijose, tapsime žymiai patrauklesni investuotojams, tada jau bus prasmė investuoti ir į rinkodaros priemones”, – kalbėjo T. Tamulevičius.

Per šiuos metus trys sklypai bus sutvarkyti ir paruošti investuotojams.

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *