Alytaus miesto gatvėse – nauji kelio ženklai

Vairuotojai raginami atkreipti dėmesį į vasario mėnesį įvykusius kelio ženklų pakeitimus Alytaus gatvėse.

Prieš Žalgirio ir Suvalkų bei Vytauto ir Margio g. sankryžas nuimti iki šiol buvę kelio ženklai „Pagrindinis kelias“ bei „Duoti kelią“ ir vietoje jų pastatyti kelio ženklai „Stop“. Nuo šiol šios sankryžos – lygiareikšmės ir visiems automobiliams privaloma sustoti prieš įvažiuojant į jas.

Tokį sprendimą priėmė saugaus eismo komisija, kadangi šiose sankryžose dažnai kildavo avarinės situacijos, vairuotojai neįsitikinę saugumu įvažiuodavo į sankryžą.

Taip pat, Statybininkų g. kairės pusės atkarpoje tarp Topolių ir Jaunimo g. pastatyti kelio ženklai „Stovėti draudžiama“, su papildoma lentele nurodančia, kad draudžiama stovėti savaitės dienomis antradieniais nuo 9 iki 15 val. Šioje gatvės atkarpoje nuolat kildavo sunkumų ją valyti mechanizuotai, todėl draudimas statyti automobilius nurodytu metu leis tinkamai atlikti valymo darbus.

Dėl šios priežasties toks pat kelio ženklas įrengtas ir Topolių g. dešinės pusės atkarpoje tarp įvažiavimo kelio į Topolių 6, 8, 10 namus ir Kaštonų gatvės. Alovės ir Ulonų g. sankryžoje – krovininių automobilių eismą draudžiantis kelio ženklas.

Minėti kelio ženklų pasikeitimai buvo patvirtinti vasario 2 d. vykusiame Saugaus eismo komisijos posėdyje.

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *