Alytaus muzikos mokykloje dideli pokyčiai

Alytuje sudarytos dar geresnės sąlygos jauniesiems  muzikams – praėjusiais metais apšiltintas Alytaus muzikos mokyklos pastatas, šiemet planuojama pradėti vidaus patalpų remontą, įsigyti naujos įrangos.

Kaip teigia Alytaus muzikos mokyklos direktorė prof. dr. Aldona Vilkelienė, po ilgų metų laukimo Alytaus muzikos mokykla ne tik pagražėjo, bet ir tapo jaukesnė, koncertų salėje klausytojai nebesėdi su paltais.

„Mokykla statyta 1978 metais, tad ne paslaptis, kad ji turėjo daug „kiaurų“ vietų–mokykloje buvo labai žema oro temperatūra, ypač daug šilumos išeidavo pro kiaurą pastato stogą, ilgainiui ėmė byrėti pastato sienų plytos. Dabar galime pasidžiaugti, kad klasių temperatūra jau siekia higienos normas, koncertų salėje klausytojai jau nebesėdi su paltais, kaip būdavo prieš renovaciją“, – sakė prof. dr. A. Vilkelienė.

Įgyvendinant projektą praėjusiais metais apšiltinos pastato sienos, pakeista stogo danga, pastato fasadą puošia naujas užrašas, Lietuvos ir Alytaus herbai. Pasak mokyklos direktorės, ne vienas alytiškis, atėjęs į koncertus ar kitus renginius, dažnai ir nusifotografuoja prie atnaujintos mokyklos.

Rekonstruojant mokyklos fasadą, jos aplinka labiau pritaikyta neįgaliesiems. Mokyklą lanko vaikai, turintys negalią, todėl naujas pandusas palengvina patekimą į mokyklą.

Anot Alytaus miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vyriausiojo specialisto Sigito Stumbro, šiuo metu rengiamas ir muzikos mokyklos vidaus patalpų remonto projektas – jis apims patalpų atnaujinimą ir mokyklai reikiamos įrangos įsigijimą. Planuojama atnaujinti salės kėdes, įrengti vaikams kūrybinę zoną,  įsigyti interaktyvias lentas, kelis naujus pianinus, nes daugelis dabar turimų pirkti dar 1970 metais.

Birželio mėnesį planuojama teikti projekto paraišką ES finansavimui gauti. Per 50 tūkst. Eur muzikos mokyklos vidaus patalpų remontui numatyta ir šių metų Alytaus miesto savivaldybės biudžete.

Alytaus miesto savivaldybės viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *