Į Žaliąją gatvę tik vasarą?

Viena gražiausių Alytaus miesto vietų – Žalioji gatvė – mėgstama ir lankoma miestelėnų. Tai patogesnis bei trumpesnis kelias senjorams, keliaujantiems į ligoninę, ramybės oazė mamoms su vaikais, romantiška vieta jaunoms porelėms…

Jei šiltuoju metų laiku ja eiti yra vienas malonumas, tai žiemą – pats tikriausias iššūkis. Nebent su savimi pasiimti pačiūžas, o mamoms įsigyti žiemines padangas kūdikių vežimėliams. Neįgaliesiems tikriausiai išvis būtų geriau aplenkti šią vietą.

Pastaruoju metu Žalioji gatvė ir jos prieigos prižiūrima pagal kažkokią naują tvarką – nuvaloma ten, kur privažiuoja technika, kitur – valyti nereikia. Jei pagrindinis takas nuvalytas kone idealiai, tai laiptai, apžvalgos terasa ir įkalnės padengta storu ledo sluoksniu, žvyro ar druskos čia nėra nė kvapo. Tačiau bene labiausiai stebina neįgaliesiems įrengta kabina – surūdijusi, užrakinta ir apklota suledėjusio sniego patalu.

2,75 mln. kainavusi Žalioji gatvė miestelėnams, nesvarbu jauniems, vyresniems, neįgaliems ar sveikiems, reikalinga ne tik vasarą. O kai šiandien ji tokia, tai gerai, kad bent jau ligoninės priėmimo skyrius netoliese.

Jei bendrovės „Ordo“ ir viešosios įstaigos „Alytaus infrastruktūra“, kurios prižiūri Alytaus šaligatvius, darbuotojai mieste tvarkytųsi taip, kaip savo kieme, tai panašių problemų tikriausiai nekiltų. O ir algą jiems sumoka tie patys mokesčių mokėtojai, vaikštantys Dzūkijos sostinės šaligatviais.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *