Lietuvos vardą parašė per 1000 alytiškių!

Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai! Į tokį Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimą atsiliepė Alytus, Vasario 16-ąją išradingai pradėjęs švęsti jau šiandien. Dzūkijos sostinėje Lietuvos vardą parašė per 1000 alytiškių, čia bandoma fiksuoti ir Lietuvos rekordą – iš daugiausiai gyvų žmonių suformuotas Lietuvos vardas.

„Akcija leido pajusti ir kartu priminti sau, kad esu svarbi savo miesto ir šalies dalelė”, – sakė prie akcijos prisijungusi alytiškė Virginija. „Labai džiaugiuosi, kad Alytuje yra tiek nevyriausybinių organizacijų, tiek piliečių, kurie prisideda prie gražių iniciatyvų, o kuo daugiau tokių gerų darbų – tuo mūsų miestas bus gražesnis”, – įspūdžiais dalijosi alytiškė Sonata.

Pirmieji Alytuje kitaip Lietuvos vardą užrašė Alytaus apskrities policijos komisariato pareigūnai, Dainų slėnyje iš 29 automobilių „užrašę” Lietuva.  Šiandien Alytaus miestas savo gyvu žodžiu meta iššūkį Birštonui ir kviečia jungtis prie iniciatyvos!

Į smagią akciją susirinkusius alytiškius džiugino ir šviečiančios raidės #Alytus, kuriomis Rotušės aikštę papuošė socialinis projektas „Alytus – viena šeima”. Gausių šeimų centro „Skruzdynėlis inicijuotas antrus metus gyvuojantis socialinis projektas jungia per du šimtus šeimų, pusšimtį verslo įmonių ir plečiasi ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu – prie bendro projekto jungiasi Varėna bei Lenkijos Elko miestas. Kviečiame alytiškius fotografuotis prie #Alytus ir nuotraukomis dalintis su grotažyme #AlytusVienaŠeima. Kas savaitę populiariausios savaitės nuotraukos autorius bus apdovanotas prizais, o šią savaitę laimingųjų bus net trys, nes Alytus – viena šeima!

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus inf.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.