Alytus – viena šeima! Miesto vardas papuoš Rotušės aikštę

Jau rytoj Rotušės aikštę nušvies miesto pavadinimas, prie kurio alytiškiai kviečiami fotografuotis ir dalintis nuotraukomis su žyma #AlytusVienaŠeima. Didelis šviečiantis užrašas #Alytus  bus sumontuotas prieš pat Alytaus metų apdovanojimus, kuriuose bus pagerbti miestui nusipelnę alytiškiai.

Raidėmis #Alytus papuošti Rotušės aikštę kilo mintis projektui „Alytus – viena šeima” įgaunant naują kvėpavimą ir pagreitį – taip gausių šeimų centras „Skruzdynėlis” kviečia įprasminti šeimos miesto vardą ir pakviesti į jaukų, šeimynišką ir šiuolaikišką Alytų.

Daugiau kaip metus gyvuojantis socialinis projektas „Alytus – viena šeima” jungia per du šimtus šeimų, įtraukė pusšimtį verslo įmonių ir plečiasi ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu – prie bendro projekto jungiasi Varėna bei Lenkijos Elko miestas – nuolaidų kortelė gausioms šeimoms galios ir čia. Ši puiki Alytaus gausių šeimų centro „Skruzdynėlis” ir jo vadovės Ramunės Noruišienės iniciatyva susilaukė didelio dėmesio ir palaikymo.

„Prieš kelis mėnesius pradėjome galvoti, kaip padaryti, kad apie projektą „Alytus – viena šeima” sužinotų kuo daugiau žmonių. Ne tik apie projektą, bet patį miestą, kuris yra nedidelis, jaukus ir kuriame išties galime jaustis kaip viena didelė, draugiška, vienas kitam padedančių žmonių šeima. Suprantame, kad norint pasiekti kuo platesnę auditoriją ir skleisti žinutę turime galvoti, kaip šeimyniško miesto įvaizdį perkelti iš paties miesto į virtualią erdvę. Gimė idėja panaudoti per miesto šventę gautą ženklelį #Alytus ir sujungti su mūsų projektu bei raginti # grotažymę naudoti prie nuolaidų kortelės vardo,” – pasakojo „Skruzdynėlio” vadovė Ramunė Noruišienė. „Labai džiaugiamės, kad mūsų idėją palaikė Sonata Dumbliauskienė, Socialinio skyriaus vedėja, su jos pagalba galėjome įgyvendinti projektą,” – dėkojo R. Noruišienė.

Užrašas #Alytus bus universalus – jis bus naudojamas įvairiose miesto šventėse, Olimpinės dienos renginiuose. Kviečiame stebėti Rotušės aikštę ir vos tik atsiras #ALYTUS – fotografuotis šalia su savo šeima, draugais, kaimynais ar tiesiog bendruomenės nariais ir talpinti socialiniuose tinkluose su nuoroda #AlytusVienaŠeima. Kiekvienos savaitės gražiausios nuotraukos autorių laukia siurprizas.

Alytus – ne tik sportiškiausias, bet ir šeimyniškiausias, draugiškiausias miestas, pasakykime apie tai taip garsiai, kad mus išgirstų kiekvienas!

Gausių šeimų centras „Skruzdynėlis”

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *