V. Grigaravičius: Sutarties su kelininkais nepratęsime, skelbsime naują konkursą su papildomomis sąlygomis

Alytaus miesto savivaldybė pradeda rengti sąlygas naujam gatvių valymo konkursui skelbti. Tai bus daroma siekiant patobulinti dabartines sutarties sąlygas, į jas įtraukiant tiek valymo automobilių stebėjimo sistemą, prieinamą savivaldybei ir miesto gyventojams, tiek ir valymo pradžią nuo snygio pradžios.

„Matome, kad dabartinės sutarties reikalavimai neužtikrino švarių gatvių ir saugaus vairavimo sudėtingomis sąlygomis, todėl administracijai duotas nurodymas peržiūrėti sutartį ir ją patobulinti. Tam reikalingas naujas paslaugų pirkimo konkursas, nepratęsiant dabartinės su UAB „Raguvilė“ galiojančios sutarties. Tokią galimybę turime ir ja pasinaudosime,“ – sakė Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius.

Skelbti konkursą kitų metų gatvių valymo paslaugoms nutarta po to, kai praėjusią savaitę mieste susiklostė  ypatinga situacija ir gatves padengė storas sniego ir ledo sluoksnis, sukėlęs didelį miestiečių nepasitenkinimą. Šiuo metu galiojanti sutartis galioja iki spalio ir gali būti pratęsta dar vieneriems metams, tačiau bus skelbiamas naujas konkursas, jos nepratęsiant. UAB „Raguvilė“ miesto gatves valo nuo 2012 metų.

 

Viešųjų ir užsienio ryšių sk. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *