Meras V. Grigaravičius: „Su gyventojais užmegzta gyva diskusija duoda rezultatus“

Antradienio vakarą Likiškėlių mikrorajono gyventojai rinkosi į Likiškėlių pagrindinę mokyklą – čia alytiškius pasikalbėti apie problemas, darbus ir planus kvietė Alytaus miesto vadovai. Likiškėlių bendruomenei aktualiausi buvo šilumos, šiukšlių tvarkymo kainų, mokyklos renovacijos, perėjų, šaligatvių klausimai.

Alytaus miesto savivaldybės meras pasidžiaugė, kad susitikimuose alytiškiai aktyviai diskutuoja, išsakydami problemas remiasi ne emocijomis, bet faktais. „Smagu, kad susitikimuose žmonės kalba ne emocijomis, bet faktais, kelia konkrečias problemas. Mes to ir siekiame, kad būtų gyva diskusija su žmonėmis apie trūkumas, taisytinas vietas. Tuomet atsiranda prioritetai, į ką reikia labiau gilintis, kaip planuoti naujus darbus. Labai džiugu, kad pradėjome organizuoti šiuos susitikimus – jie tikrai naudingi”, – kalbėjo meras V. Grigaravičius.

Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojai Valė Gibienė ir Tautvydas Tamulevičius pristatė šiame mikrorajone atliktus darbus. Per šiuos metus visame mieste bus sutvarkyta beveik 4 kilometrai šaligatvių – 7 500 kv. metrų, iš jų – 1 500 kv. m Vidzgiryje ir Likiškėliuose. Remontuoti šaligatviai ir laiptai Jurgiškių, Statybininkų, Likiškėlių, Kaštonų, Volungės, Jaunimo gatvėse, takai prie Vidzgirio, „Volungės” mokyklų, „Vilties” darželio.

Tvarkomos pėsčiųjų perėjos: įrengtos 9 raudona danga prie šešių mokyklų, 15 su papildomu apšvietimu – ir Likiškėlių bei Volungės gatvėse. Bus tvarkomos pavojingiausios Naujosios g. perėjos, įrengta išmanioji perėja. Mero pavaduotojo Tautvydo Tamulevičiaus teigimu, Alytuje siekiama didinti mobilumą, kad gyventojai galėtų patogiai ir saugiai judėti. „Pėsčiųjų perėjose pradėjome diegti mūsų mieste naujoviškas priemones – raudona antislidiminė danga, kalneliai, papildomas kryptinis perėjų apšvietimas. Tai bus tęsiama toliau siekiant, kad šalia mokyklų ir kitose miesto vietose būtų įrengiamos priemonės ir maksimaliai užtikrinamas saugumas”, – pabrėžė T. Tamulevičius.

Šiais metais pasinaudojant dalinio dalyvavimo programa suremontuoti šaligatviai prie Likiškėlių g. 36, 38, 40 namų, Volungės g. 44, atnaujintos automobilių aikštelės Volungės g. 9–11, 44, Jaunimo g. 8, Kaštonų g. 9, Jazminų g. 4, 12, Statybininkų g. 43.

Šiuo metu vyksta „Boružėlės” darželio fasado atnaujinimo darbai, planuojamas vidaus atnaujinimas, apšiltintas „Sakalėlio” pradinės mokyklos korpuso stogas, įrengta saulės elektrinė. Mero pavaduotoja V. Gibienė pasidžiaugė, kad visai neseniai duris atvėrė atsinaujinęs vaikų dienos centras su atviromis jaunimo erdvėmis. „Čia įrengti laisvalaikio, žaidimų kambariai, mini sporto salė, virtuvė, muzikos studija – tai bus dar viena vieta, skirta mūsų miesto vaikų ir jaunimo laisvalaikiui praleisti ir tobulėti”, – kalbėjo V. Gibienė.

Alytaus m. sav. inf.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.