Išdalinti „Verslo sparnai 2016“ apdovanojimai

Gruodžio 15 d. popietę Lazdijų rajono verslininkai, valdžios atstovai bei kiti garbūs svečiai rinkosi į Veisiejų kultūros namų salę. Čia vyko Lazdijų rajono savivaldybės verslininkams skirtas padėkos renginys „Verslo sparnai 2016“. Lazdijų rajono savivaldybės organizuojamas konkursas, kurio metu renkami geriausi rajono verslininkai, rengiamas jau treti metai iš eilės.

„Verslo sparnai 2016“ renginio dalyvius ir svečius pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Rajono vadovas džiaugėsi renginiu, skirtu pagerbti šilto žodžio nusipelniusiems verslininkams. „Ūkininkavimas irgi yra verslas, kuris priklauso dar ir nuo oro sąlygų“ – sakė meras. Padėkojęs už sukurtas ir išlaikomas darbo vietas, meras A. Margelis palinkėjo kantrybės ir naujų idėjų.

Renginio organizatorius, dalyvius ir svečius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo nario Zenono Streikaus padėjėjas Valdas Vabuolas ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialo direktorius Romualdas Ambroževičius .Šiais metais iškilmingo „Verslo sparnai 2016“ renginio dalyvius ir svečius savo apsilankymu pagerbė verslo konsultantė, asmeninio augimo trenerė ir nepriklausoma žurnalistė Lidija Laurinčiukienė. Viešnia skaitė paskaitą bei pasidalijo gerąja patirtimi apie asmenybės banko turtinimą.

Į penkias šių metų konkurso nominacijas galėjo pretenduoti tiek juridiniai tiek fiziniai asmenys. „Verslo sparnų“ statulėles nugalėtojams įteikė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Nominacijos „Už verslumo puoselėjimą iš kartos į kartą“ „Verslo sparnų“ statulėlė atiteko UAB „Martas“. Atsiimti apdovanojimo atvyko Vladas Žukauskas, kartu su žmona Rūta šeimos verslo istoriją kuriantis jau 25-erius metus. Sėkmingai veikianti bendrovė tapo verslo studijų universitetu jų vaikams, kurie perima šeimos verslo tradicijas.

Nominacijoje „Už verslo ,,Nuo žemės iki stalo“ vystymą“ nugalėjo Edmundo Henriko Jastramsko ekologinis ūkis. 2004 m. registruotame ūkyje auginama žaliava iš kurios gaminamas ekologiškas rapsų aliejus, rapsų išspaudos, šaltai spaustas linų sėmenų aliejus, linų sėmenų išspaudos ir organizuojama prekyba.

„Verslo sparnų“ statulėle nominacijoje „Jaunas ir verslus“ apdovanotas Saulius Petrauskas, kurio nuotraukose užfiksuotos gražiausios gyvenimo akimirkos. Šio jauno verslininko prekinis ženklas “Foto norai” žinomas ne tik Lazdijų rajone, bet ir visoje Lietuvoje, o fotografijos pelnė ne vieną apdovanojimą.

Konkurso nominacijos ,,Už verslo ilgaamžiškumą“ laimėtoja paskelbta Ramunės Orliukienės personalinė įmonė. Tai – medienos apdirbimo įmonė, kuri nuo 2001m specializuojasi medienos apdirbimo srityje. Ilgalaikė darbo patirtis užtikrina kvalifikuotą klientų aptarnavimą, bei garantuoja aukštos kokybės produkciją.

„Verslo sparnų“ statulėle nominacijoje ,,Už turizmo verslo vystymą“ įteikta kaimo turizmo sodybos „Nieda“ savininkui Arūnui Palačioniui, kuris sėkmingai plėtoja savo verslą ir teikia įvairiapusiškas aktyvaus turizmo ir poilsio paslaugas Lazdijų rajone.

Po gražių ir iškilmingų „Verslo sparnų“ apdovanojimų, perkusijos grupės „Drum party“ muzikantai pakvietė visus sugroti bendrame perkusijos būgnų orkestre.

Lazdijų r. sav. inf.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.