Alytaus rajono savivaldybė kviečia rinkti geriausius!

Alytaus rajono savivaldybė skelbia nominacijų konkursą „Alytaus rajono metų geriausieji“. Konkurse gali dalyvauti visi Alytaus rajone gyvenantys ir dirbantys žmonės. Kandidatus nominacijoms gali siūlyti Alytaus rajono įmonės, biudžetinės ir viešosios įstaigos, organizacijos, asociacijos, bendruomenės ar rajono gyventojai, užpildydami konkurso anketą.

Konkurso nominantai bus apdovanojami už reikšmingą ir aktyvią veiklą, laimėjimus, produktyvų ir kūrybingą darbą, rengiamus ir realizuojamus projektus, renginius, parodas, pasiektus rezultatus, laimėjimus profesinėje ir darbinėje srityje, darbus, idėjas, kūrybinį aktyvumą, tradicijų puoselėjimą, pelnytą aplinkinių pagarbą, siekį padaryti kitų žmonių gyvenimą prasmingesnį ir šviesesnį.

Nominacijos bus skiriamos geriausiam Alytaus rajono medikui, mokytojui, kultūros darbuotojui, jaunajai asmenybei (nuo 14 iki 29 metų), ūkininkui, kaimo bendruomenės šviesuoliui, dvasininkui, verslininkui.

Maloniai prašome užpildyti anketą ir pasiūlyti žmogų, Jūsų manymu, vertą apdovanojimo, nurodant nominacijos pavadinimą.

Informaciją apie nominacijų nuostatus ir nominacijų pretendento anketą galima rasti savivaldybės interneto puslapiuose www.arsa.lt ir seniūnijose. Konkursas, siekiant išrinkti nominantus, skelbiamas kas dveji metai. Užpildytos anketos pateikiamos iki lapkričio 30 d. Alytaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui, 319 kab., Pulko g. 21, LT-62135 Alytus. Išsamesnė informacija teikiama Alytaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriuje (tel.: (8 315) 55 547, 69 007) ir savivaldybės interneto puslapyje www.arsa.lt.

Nuostatai ir anketa

2006–2014 m. Alytaus rajono metų geriausieji

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *