• Pradinis
  • /
  • /
  • INFORMACINIS ES PROGRAMOS „EUROPA PILIEČIAMS“ SEMINARAS ALYTUJE

2020, liepa

16lie13:0015:00INFORMACINIS ES PROGRAMOS „EUROPA PILIEČIAMS“ SEMINARAS ALYTUJE

Daugiau

Apie:

Artėjant paskutiniam ES programos „Europa piliečiams“ paraiškų teikimo terminui – 2020 m. rugsėjo 1 d., iki kurio projektų pasiūlymus galite teikti visoms trims 2 krypties priemonėms – Miestų partnerystei, Miestų tinklams ir Pilietinės visuomenės projektams, kviečiame sužinoti detales mūsų kartu su Alytaus Europe Direct rengiamame informaciniame seminare.

Kam skirtas seminaras? Tiek seminaras, tiek programos parama skiriama ne pelno organizacijoms – NVO, muziejams, bibliotekoms, kultūros centrams, mokykloms ir pan., taip pat savivaldybėms, ar vietos savivaldos institucijas atstovaujančioms įstaigoms, bendruomenėms, asociacijoms ir kt., – dirbančioms su tarptautiniais projektais, kuriose įtraukiant piliečius nagrinėjamos Europai, jos ateičiai ar jos vertybėms aktualios temos.

Ką veiksime? Išsamiai sužinosite kiekvienos priemones reikalavimus, prioritetus, kokia parama ir kam skiriama, o taip pat išgirsite įgyvendintų projektų pavyzdžių ir galėsite klausti pačių įvairiausių jums kylančių klausimų.

Jūsų saugumui užtikrinti, seminarus rengiame didesnėse ir gerai vėdinamose salėse, išlaikydami atstumus tarp seminaro dalyvių. Seminarai yra nemokami, bet į juos reikia užsiregistruoti.

Alytuje seminaras vyks liepos 16 d. (ketvirtadienį), 13:00 – 15:00 val., Alytaus miesto teatro mažojoje salėje, Rotušės a. 2.

Registracija čia: http://tiny.cc/48q3rz

Renginys Facebooke: https://www.facebook.com/events/2728953974008161/

Organizatoriai: Lietuvos kultūros instituto „Europa piliečiams“ biuras, Alytaus Europe Direct Europos informacijos centras.

 

Laikas

(Ketvirtadienis) 13:00 - 15:00

Vieta

Alytaus miesto teatras

Rotušės a. 2, Alytus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

X