Jaunųjų kanupolininkų stovykla Dauguose – sportinei formai po karantino atgauti

Dauguose vasaros sportinę baidarių polo stovyklą vaikams ir jaunimui organizavo Alytaus vaikų ir jaunimo rankinio klubas (AVJRK). Užsitęsus karantinui labai smarkiai krito vaikų ir jaunimo fizinis aktyvumas, daugiau laiko jie praleisdavo namuose, prie kompiuterio. Tad stovyklos tikslas vėl vaikus ir jaunimą grąžinti į sportą po tris mėnesius trukusios pertraukos, skatinti jų fizinį aktyvumą, reguliariai dalyvauti fizinio aktyvumo pratybose ir siekti rezultatų.

AVJRK organizuotoje stovykloje dalyvavo Alytaus ir Daugų vaikai (14 metų ir jaunesni) ir jaunimas (15-17 metų). Šioje stovykloje be Alytaus ir Daugų vaikų ir jaunimo turėjo dalyvauti vaikai iš Airijos Kilkoko ir Lenkijos Kališo miestų. Bet gyvenimas pakoregavo mūsų planus.

Penkias dienas trukusioje stovykloje naujokai buvo supažindinti su kanupolo sporto ypatybėmis, su saugiu elgesiu vandenyje ir prie vandens, apmokyti plaukti. Vaikai ir jaunimas, kurie jau su sporto šaka susipažinę anksčiau, tęsė treniruočių procesus, tobulino individualų fizinį pasiruošimą, dalyvavo komandiniuose pasiruošimuose. Stovyklos pabaigoje vyko kontrolinės rungtynės vaikų ir jaunimo grupėse.

Apmokymus vedė treneriai Kęstutis Dambrauskas ir Mantas Atmanavičius.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.