Auksas ir sidabras – jauniausioms „Žaliojo lanko“ atstovėms

Auksas ir sidabras – jauniausioms „Žaliojo lanko“ atstovėms 1
Pirmoji vieta atiteko Rugilei Tamulynaitei, antroji – Viktorijai Seiliūtei, trečioji – Aistei Stagniūnaitei. , „Žaliojo lanko“ nuotraukos.

Šį savaitgalį Utenoje vyko vienos didžiausių šio sezono Lietuvos lankinkų varžybų – Utenos taurė. Varžybose dalyvavo 91 lankininkas iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Rusijos. Kaip ir kiekvienais metais tarp dalyvių buvo ir vienuolika alytiškų, „Žaliojo lanko“ atstovų, iš kurių jauniausios nuskynė aukso ir sidabro medalius.

Geriausiai šiose varžybose sekėsi jaunosioms ASRC-Žaliasis lankas atstovėms, Rugilei Tamulynaitei bei Viktorijai Seiliūtei. Jau po kvalifikacijos Rugilė buvo pirmojoje vietoje, o Viktorija antrojoje. Šias vietas jos išlaikė ir atkrintamosiose varžybose įveikdamos visas varžoves ir patekdamos į kovą dėl aukso kur joms teko kovoti vienai su kita. Po penkių serijų rezultatas buvo lygus 5:5 tad išaiškinti nugalėtojai prireikė papildomo šūvio. Lygiai tokioje pačioje situacijoje šios abi lankininkės jau buvo atsidūrusios Alytaus taurėje prieš mėnesį. Tiek ir Alytaus taurėje tiek ir šįkart papildomą šūvį taikliau šovė Rugilė, taip iškovodama aukso medalį. Viktorijai atiteko antroji vieta.

Taip pat puikiai pasirodė ir druskininkietis „Žaliojo lanko“ atstovas, Stasys Svetlauskas, šaudantis ilgųjų lankų grupėje. Po kvalifikacijos Stasys buvo pirmojoje vietoje, ir sėkmingai skynėsi kelią iki finalo, kuriame jam teko susitikti su stipriu sportininku iš Rusijos, Sudilovskij Andrej. Kova vyko iki paskutiniosios penktosios serijos, kurioje deja, šįkart taiklesnis buvo svečias iš Rusijos. Stasys užėmė antrąją vietą ir pasidabino sidabro medaliu.

Auksas ir sidabras – jauniausioms „Žaliojo lanko“ atstovėms 2
Pirmojoje vietoje – Sudilovskij Andrej, antrojoje – Stasys Svetlauskas, trečiojoje – Arūnas Barauskas.

Nuo jaunųjų sportininkių neatsilikti stengėsi ir jų trenerė Inga Timinskienė šaudanti olimpinių lankų moterų grupėje. Ne taip sėkmingai pradėjusi kvalifikaciją Inga sėkmingai skynėsi kelią atkrintamosiose varžybose ir nors ir suklupusi pusfinalyje prieš kvalifikacijos lyderę estę Laurą Nurmsalu, finale iškovojo bronzos medalį ir trečiąją vietą.

Auksas ir sidabras – jauniausioms „Žaliojo lanko“ atstovėms 3
Inga Timinskienė.

 

Šios varžybos buvo dalis pasiruošimo jau kitą mėnesį vyksiančiam Lietuvos čempionatui ir žinoma vasarą artėjančiam Europos čempionatui bei olimpiniam atrankos turnyrui, į kuriuos pretenduoja net kelios alytiškės lankininkės.

Klubo „Žaliasis lankas“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.