Kalniškės g. garažų teritorija bus pradėta tvarkyti dar šiemet

Šiemet Alytuje bus pradėta tvarkyti Kalniškės g. laikinųjų garažų teritorija, kurioje yra keli šimtai garažų. Dalį jų savininkai jau yra nusikėlę, tačiau teritorijoje likę daug įvairių atliekų, kurias reikia išvežti.

Laikinieji metaliniai garažai yra nelaikomi statiniais, jie yra kilnojamieji daiktai ir, atsiradus poreikiui, privalo būti nukelti. Kalniškės g. esančios valstybinės žemės teritorijos dalies nuosavybės teisė (suformuoti sklypai) bus grąžinta buvusiems žemės sklypų savininkams, kita dalis žemės bus pritaikyta savivaldybės reikmėms.

Teritorijos tvarkymo darbai bus vykdomi etapais. Pirmuoju etapu bus tvarkoma toliausiai esanti teritorija, kurioje jau nukelti garažai, tačiau likę daug atliekų ir šiukšlių, vėliau palaipsniui bus nukeliami likusieji garažai.

Garažų savininkų prašoma tvarkingai nusikelti savo garažus, išvežti šiukšles ir atliekas, nepalikti garažų duobių, nes į tvarkomą garažų teritoriją užsukantys žmonės, nepastebėję atvirų duobių, gali susižeisti. Taip Alytaus miesto savivaldybė sutaupys šiai teritorijai tvarkyti planuojamas lėšas.

Pernai jau sutvarkyta ir buvusi metalinių garažų teritorija Klevų gatvėje. Čia planuojama įrengti kolumbariumų kompleksą, automobilių stovėjimo aikštelę kapinių lankytojams ir žalią teritoriją, kuri atskirtų gyvenamąją erdvę nuo kapinių.

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *