Alytaus gatvėms ir takams remontuoti – daugiau kaip milijonas eurų

 

Alytaus gatvėms ir takams remontuoti šiemet skirta daugiau kaip 1,2 mln. eurų. Balandžio mėnesį miesto savivaldybės taryba nusprendė iš Kelių priežiūros ir plėtros programos skirtų lėšų finansuoti dvylika projektų.

Šiais metais numatyta rekonstruoti Naująją gatvę nuo geležinkelio viaduko iki miesto administracinės ribos, Gražinos, Vėjo, Ežerėlio, Aušrinės ir A. Žmuidzinavičiaus gatves. Skirtas finansavimas Naujosios ir Jūratės gatvėms kapitaliai remontuoti.

Finansavimas taip pat bus skiriamas praėjusiais metais pradėtoms rekonstruoti  Domantonių ir Užuolankos gatvėms, ir šiemet pradėtoms tvarkyti Naujakurių, Vidzgirio ir Miško gatvėms. Taip pat bus rekonstruojami pėsčiųjų ir dviračių takai Ūdrijos ir Merkinės gatvėse, ir nuo Sveikatos tako iki Jurgiškių gatvės. Takų tvarkymo darbai bus finansuojami pagal saugaus eismo priemones.

„Gyventojams ypač aktualios žvyruotų gatvių rekonstrukcijos – jos leis daug patogiau pasiekti namus, o sutvarkyti takai bus pritaikyti ne tik pėsčiųjų, bet ir neįgaliųjų ar įvairias pramogas mėgstančių gyventojų poreikiams“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vyriausiasis specialistas Sigitas Stumbras.

Pagal galiojančią tvarką ne mažiau kaip 40 proc. Kelių priežiūros programos lėšų,  numatytų biudžete susisiekimo infrastruktūrai gerinti, turi būti naudojama kapitalinėms investicijoms į vietinės reikšmės kelių (gatvių) tiesimą, rekonstravimą ir kapitalinį remontą ir ne mažiau kaip 5 proc. lėšų turi būti naudojama saugaus eismo priemonėms gatvėse finansuoti.

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *