Alytaus policija intensyviai ieško įžūlaus vagies

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Sausio 5 d. apie 11 val. 30 min. Alytuje, Vilties g., esančioje parduotuvėje, vyriškis, į krepšį prisikrovęs alkoholinių gėrimų, iš jos ketino pasišalinti nesusimokėjęs. Tačiau vagišiui kelią pastojo pardavėjos, kurios užblokavę išėjimo duris, krepšį su svaigiaisiais gėrimais, atėmė iš rankų.

Supykęs vyras gesintuvu išdaužė išėjimo duris, grįžo į prekybos salę, susigrūmė su pardavėja, nuo lentynos pagrobė du alkoholinių gėrimų butelius ir pabėgo per išdaužtas duris.

Pranešimą apie vagystę gavę pareigūnai, nuvykę į įvykio vietą, surinko reikiamą informaciją pagal kurią buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vaizdo stebėjimo kameromis užfiksuotą įtariamąjį atpažino policijos pareigūnai bei parduotuvės darbuotojos. Šiuo metu įtariamasis intensyviai ieškomas.

Ikiteisminį tyrimą kuruoja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūra.

Už atvirai pagrobtą svetimą turtą gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

PAPILDYTA

Sausio 11 d. apie 18 val. Alytuje, Vilties g., esančiame bendrabutyje, Alytaus apskr. VPK pareigūnai, pilietiškų gyventojų dėka, surado įžūlią vagystę įvykdžiusį vyrą. Vagis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam bus pareikšti įtarimai dėl atvirai pagrobto svetimo turto, bei sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės skyrimo.

43-ejų metų įtariamasis gerai žinomas policijai. Ne kartą teistas, bei atlikęs laisvės atėmimo bausmes tiek Lietuvoje, tiek Didžiojoje Britanijoje, už vagystes, chuliganizmą, plėšimus, pasipriešinimą pareigūnams.

 

Alytaus apskr. VPK inf.

Parengė

Kristina Janulevičienė

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.