2018, vasaris

04vasVisa diena05„Sužinokime. Tobulėkime. Veikime"Paroda

Daugiau

Apie renginį

Paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ – tai jau antrus metus vykstantis renginys, organizuojamas vis kitame Lietuvos regione. Didžiulio pasisekimo 2017 m. Aukštaitijos regione (Radviliškyje) sulaukusi paroda šiemet kviečia atvykti į Dzūkijos sostinę Alytų.

Mokinių pavasario atostogų metu, balandžio 4–5 dienomis, Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje vyks paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“. Stendų erdvėje prisistatys įvairios įmonės ir įstaigos, siūlančios edukacinius produktus ir veiklą mokykloms. Parodoje numatoma daugiau kaip 50 nemokamų užsiėmimų klasėse. Pagrindinė šių metų parodos renginių kryptis – ugdymo turinio kaita.

Verslo įmones ir įstaigas kviečiame dalyvauti stendų erdvėje ir pristatyti savo produktus bei paslaugas. Norinčiųjų dalyvauti stendų erdvėje laiškų lauksime iki vasario 15 dienos e. paštu paroda@upc.smm.lt.

Jau šiandien pasižymėkite balandžio 4–5 d. savo kalendoriuose ir kartu su kolegomis planuokite atvykti į Alytų!

Parodos renginius skelbsime kovo 12 d. svetainėje www.regionine.ugdome.lt.

Parodą organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras, bendradarbiaudami su Alytaus miesto savivaldybe ir Alytaus šv. Benedikto gimnazija.

Laikas

vasaris 4 (Sekmadienis) - 5 (Pirmadienis)

Vieta

Alytaus šv. Benedikto gimnazija

Topolių g. 19

Parašykite komentarą

X