2019, kovas

23kov(kov 23)10:0024(kov 24)16:00„Kaziuko mugė“Alytaus Rotušės aikštėje

Daugiau

Apie:

Kovo 23-24 dienomis į Alytaus Rotušės aikštę atkeliauja šiek tiek vėluojanti „Kaziuko mugė“. Tautodailininkai ir amatininkai keliauja per visa Lietuvą, todėl „Kaziuko mugė“ įvairiuose šalies miestuose šurmuliuoja visą kovo mėnesį.

Ateinantį savaitgalį Dzūkijos sostinėje vyksiančioje „Kaziuko mugėje“ susirinks apie 120 prekybininkų iš visos Lietuvos ir net kaimyninių šalių, dalyvaus gausus būrys amatininkų, kūrėjų ir tautodailininkų, kurie pristatys daug rankų darbo gaminių ir, žinoma, būtinus Kaziuko mugės atributus – tradicines verbas.

Kaip visuomet bus gausus mėsos ir duonos gaminių pasirinkimas, netrūks šviežiai rūkytos žuvies bei kitų gardumynų.

Artėjant pavasario bei vasaros sezonams svarbu atnaujinti ir garderobą, tam pasitarnaus Lietuvių dizainerių ir kūrėjų naujos drabužių bei aksesuarų kolekcijos.

Nuo smulkmenų iki svarbių buities prekių – viską rasite mugėje!

Mugių ir parodų organizatoriai „Mugių centras“ alytiškiams ir miesto svečiams dovanos nemokamą Egidijaus Sipavičiaus koncertą, kuris vyks kovo 23 d. (šeštadienį) nuo 15 val.

Įvairūs koncertai šią dieną vyks nuo ryto, todėl atvykusieji į mugę ne tik apsipirks, bet ir gerai praleis laiką. Scenoje bus galima išgirsti Alytaus miesto „Bočių“ etnografinį ansamblį „Keturnytis“, liaudiškos muzikos kapelą „Alyta“, ansamblius „Konkordas“ ir „Dzūkijos atgaiva“, stebėti šokių studijos „Alemana“ pasirodymą. Renginį ves Šarūnas Navionis.

Kovo 24 d. (sekmadienį) pirkėjų ir vėl lauks prekybininkai.

„Kaziuko mugė“ Alytuje šurmuliuos: kovo 23 d. (šeštadienį) nuo 10 iki 18 valandos, kovo 24 d. (sekmadienį) nuo 9 iki 16 valandos.

Laikas

23 (šeštadienis) 10:00 - 24 (Sekmadienis) 16:00

Parašykite komentarą

X