Idėjos Lazdijų policijos komisariatui – įkurdinti sportuojantį jaunimą ar įrengti autobusų stotį

Idėjos Lazdijų policijos komisariatui - įkurdinti sportuojantį jaunimą ar įrengti autobusų stotį 1
Lazdijų rajono policijos komisariatas. Etaplius.lt nuotr.

Įvyko Policijos generalinio komisaro Renato Požėlos ir Lazdijų rajono savivaldybės merės Ausmos Miškinienės susitikimas. Jo metu aptartos bendradarbiavimo sritys ir galimybės bendrai naudotis Lazdijų rajono policijos komisariato pastatu.

Šiuo metu komisariato patalpos – daugiau kaip 5000 kv. m. per didelės vien vietos policijos pareigūnų veiklai, todėl policijos noras išsikelti į mažesnes patalpas yra suprantamas. „Bandysime rasti visoms suinteresuotoms pusėms palankų, ekonomiškai naudingą ir socialiai atsakingą sprendimą“, – po susitikimo sakė policijos vadovas R. Požėla, kuris pirmadienį žada apsilankyti Lazdijuose ir įvertinti situaciją.

Pagrindinis policijos vadovybės argumentas, kad būtų geresnės darbo sąlygos darbuotojams ir taupomos išlaidos patalpų išlaikymui.

„Vietos pastate išties daug, tad jame sėkmingai tilptų ir sportuojantis rajono jaunimas, ir stovyklų dalyviai, ir autobusų stotis ir tie, kurie jame iki šiol dirbo. Siekiu visoms pusėms naudingo bendradarbiavimo, tad tikrai negailėsiu laiko sprendimų paieškai“, – kalbėjo Lazdijų rajono savivaldybės merė A. Miškinienė.

Praėjusią savaitę savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo pritarta liekančio tuščio Lazdijų rajono policijos komisariato pastato perėmimui savivaldybės nuosavybėn.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.