Paskelbti Alytaus metų apdovanojimų nominantai

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus nuotrauka.

Naujųjų metų pradžia – puiki proga vertinti labiausiai nusipelniusius Alytaus miesto žmones. Dar praėjusių metų pabaigoje visuomeninės tarybos ir alytiškiai siūlė kandidatus Alytaus 2020 metų apdovanojimams. Tad atėjo metas balsuoti ir išrinkti geriausius iš geriausių!

Iki 2020 m. sausio 13 d. balsuokite už tuos, kurie, Jūsų manymu, labiausiai verti metų apdovanojimo. Balsavimo anketą rasite čia: https://docs.google.com/forms/d/1AcEu66n6Yo1kkwk_4aK0owCeloYHoQ5Z8k6C6UytTw0/edit . Jos kiekvienoje nominacijoje galite ir patys įrašyti po du pretendentus, kurie, Jūsų nuomone, galėtų pretenduoti į Alytaus metų apdovanojimą.

Būkite aktyvūs ir išrinkite verslui, kultūrai, švietimui, sportui, vaiko gerovei ar sveikatos apsaugai praėjusiais metais labiausiai nusipelniusius alytiškius.

Sausio 24 d. 18 val. Alytaus miesto teatre vyksiančiame iškilmingame Metų apdovanojimų vakare bus pasveikinti per metus miestui nusipelnę žmonės ar įmonės, padėkota verslui, įnešančiam didžiausią indėlį į miesto biudžetą ir gyvenimą.

 ALYTAUS METŲ APDOVANOJIMAI 2020

  1. Geidžiamiausias darbdavys:
  • UAB „Kauno grūdai”.
  • UAB „Glass LT”.
  • AB mašinų gamykla „Astra”.
  1. Socialiai atsakinga įmonė:
  • Grožio studija „Anna” už iniciatyvą per Motinos dieną papuošti daugiavaikes mamas.
  • UAB „Rivona” už tai, kad 2019 m. gaisro metu didžiausius nuostolius patyrusi įmonė daugiausiai prisidėjo prie gaisro padarinių likvidavimo ir ugniagesių premijavimo.
  • UAB „Lankava” už kalėdinės paramos akcijos „Gerumo žvaigždė” organizavimą.
  1. Socialinis verslas:
  • Asociacija „Keturkojo viltis” už rūpestį beglobiais gyvūnais.
  • VšĮ „Gerumo skraistė” už akciją senjorams „Švarūs langai”.
  • Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filialas už neįgaliųjų integraciją.
  1. Labiausiai augantis verslas:
  • UAB „Kauno grūdai” už sėkmingą verslo plėtrą.
  • UAB „Dzūkų ainiai” už sėkmingą  verslo ir alaus gamybos technologijų plėtrą.
  • UAB „MV Group Production” („Alita”) už padidintus gamybos pajėgumus ir sėkmingą įmonės plėtrą.
  1. Inovatyvus verslas:
  • UAB „Kautra” už alytiškiams teikiamas kokybiškas viešojo transporto paslaugas.
  • UAB „Traidenis” už įgyvendintą  di­de­lio efek­ty­vu­mo ap­lin­ko­sau­gos ir itin aukš­tos kva­li­fi­ka­ci­jos pro­jek­tą – su­kurtą ir pa­ga­mi­ntą drėg­nam dū­mų va­ly­mui skir­tą įren­gi­nį.
  • UAB „Autohausas” už inovatyvias automobilių remonto paslaugas.
  1. Originaliausias smulkusis verslas
  • MB krautuvėlė „Pupa”.
  • UAB „Milta” („Kavalio virtiniai”).
  • Privatus lopšelis-darželis „Vaikystės namelis”.
  1. Už nuopelnus kultūrai
  • Aušra Saulevičiūtė už šiuolaikinio šokio puoselėjimą, šokių festivalio „Kalbame šokiu” organizavimą.
  •  Justina Gringytė už organizuojamus konkursus jos vardo labdaros ir paramos fondo stipendijai gauti ir siekį ugdyti jaunuosius muzikos talentus.
  •  Kostas Poškus už ilgametę kūrybinę veiklą.
  1. Už nuopelnus švietimui:
  • Kauno technologijos universitetas už iniciatyvą Alytuje vykdyti magistrantūros studijų programas.
  • Lijana Gudaitienė, Alytaus „Sakalėlio” pradinės mokyklos pradinių klasių mokytoja,  už aktyvią pedagoginę veiklą.
  • Milda Budrienė, Alytaus kolegijos lektorė, už ilgametę ir aktyvią švietimo veiklą.
  1. Už nuopelnus sportui:
  • Reda Slavinskaitė, daugkartinė Lietuvos ir užsienio NAC federacijos sveikatingumo aerobikos (fizinės parengties) bikinio kategorijos prizininkė ir pasaulio čempionatų nugalėtoja.
  • Sigitas Krukis, krepšinio treneris.
  • Sigitas Katkevičius, plaukimo meistras.
  1. Už Alytaus miesto vardo garsinimą šalyje ir užsienyje:
  • Aleksandras Melnikas, Kremenčuko (Ukraina) tarptautinių ryšių ir verslo plėtros centro „Kremenchuk Invest” direktoriaus pavaduotojas, už Alytaus miesto vardo garsinimą Ukrainoje.
  • Vytautas Dranginis, fotografas, už kelionę pėsčiomis iš Vilniaus į Alytų ir surengtą fotografijų parodą.
  • Gitana Vitkauskienė, sporto ir sveikatingumo klubo „Šaulė” vadovė, už įvairaus amžiaus moteris sportuoti suburiančio renginio „ŠaulėGYM” treniruočių dienos organizavimą.
  1. Už aktyvią visuomeninę veiklą:
  •  Edita Jurčienė, Jurgiškių seniūnaitijos seniūnaitė, už mokėjimą burti seniūnaitijos bendruomenę ir organizuojamas šventes.
  • Povilas Tamulynas už sporto (bėgimo) renginių organizavimą.
  • Asociacija „Olita-Orany” už alytiškiams organizuojamus pėsčiųjų žygius.
  1. Už nuopelnus vaiko gerovei:
  • Angelė Skinkienė, išauginusi ir tinkamai išauklėjusi tris savo ir vienuolika tėvų paliktų vaikų.
  • Neįgaliųjų ir jų tėvų bei globėjų asociacija MIRABILIA už pagalbą šeimoms, auginančioms neįgalius vaikus.
  • Alytaus SOS vaikų kaimų dienos centras „Parama šeimai” už rūpinimąsi ir pagalbą alytiškių šeimoms.
  1. Už nuopelnus sveikatos apsaugai:
  • Danutė Strazdienė, VšĮ Alytaus poliklinika gydytoja kardiologė.
  • Dalia Svilienė, Alytaus miesto savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro vaikų ligų gydytoja.
  • Akvilė Bartkuvienė, Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą.
  1. Metų didvyriškas poelgis (ne balsavimui):

2019-06-06 skendusį nepilnametį išgelbėjo Egidijus Dorochinas ir du vaikai – Vakaris Gataveckas ir Eimantas Urbonas.

2019-07-20 nuo Tūkstantmečio tilto nušokusią moterį ir jos vaiką išgelbėjo Ginas Daugininkas ir Ignas Kilinskas.

Algirdas Bautronis.

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija

Panašūs įrašai:

Vienas komentaras apie “Paskelbti Alytaus metų apdovanojimų nominantai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *