Vidurio Lietuvos karatė varžybose „Mohikano“ sportininkai kopė ant prizininkų pakylos

Lauryno Kasperavičiaus (pirmas iš dešinės) ugdytiniai varžybose „Vidurio Lietuvos taurė 2019“ iškovojo trečiąją vietą komandinėje įskaitoje. Asmeninio archyvo nuotr.

Pastaruoju metu karatė klubo „Mohikanas“ sportininkai iš varžybų tuščiomis negrįžta. Savaitgalį Jurbarke vykusios kykushin karatė varžybos „Vidurio Lietuvos taurė 2019“, kuriose dalyvavo virš 300 dalyvių iš 14 klubų, dzūkams taip pat buvo sėkmingos.

„Mohikaną“ jose atstovavo 40 sportininkų iš Alytaus, Prienų ir Druskininkų.

Ant tatamio sau lygių neturėjo ir čempionais tapo – Žygimantas Kajokas, Gabrielis Mataitis, Denas Smaliukas, Arnas Juozapavičius, Edvinas Balčius ir Žilvinas Bielskis.

Tik finalinėse kovose pralaimėjimo skonį pajuto ir vicečempionais tapo Paula Laukaitytė, Gabrielius Malūnavičius, Arnas Zavackas, Jokūbas Arlauskas, Dovydas Vabolys, Tadas Gradzevičius, Benas Žukauskas, Majus Mataitis, Enrikas Norkus ir Edvardas Andrulis.

Bronzos medaliais pasipuošė Kamilė Česnulevičiūtė, Gustas Gudaitis, Ugnius Vasiliauskas, Eivydas Ramonas, Gustas Kalėda, Pijus Želnia, Enrikas Norkus, Nauris Zalieckas, Klaidas Jarošenko, Gustas Norkevičius, Emilis Urbanavičius, Ervinas Zubrus, Matas Adomaitis, Arijus Rasymas ir Žymantas Šarauskas.

Tarp visų klubų mohikaniečiai iškovojo trečiąją vietą komandinėje įskaitoje.

Klubo „Mohikanas“ sportininkai šiuo metu ruošiasi sekančioms Moksleivių taurės varžyboms, kurios vyks lapkričio 24 dieną Kėdainiuose.