Kandidatai į Alytaus miesto vicemerus – jau aiškūs (atnaujinta)

Didžiausio alytiškių palaikymo savivaldos rinkimuose sulaukę ir teisę valdančiąją daugumą formuoti įgiję Alytaus socialdemokratai tebederina programą su būsimais koalicijos partneriais, tačiau jau paaiškėjo, kam bus siūloma užimti svarbiausius Dzūkijos sostinės valdžios postus.

Tapti naujai išrinkto mero Nerijaus Cesiulio pavaduotojais bus siūlomos socialdemokratės Jurgitos Šukevičienės ir konservatoriaus Povilo Labuko kandidatūros. Pastarojo kandidatūrą pateikė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus skyriaus tarybos nariai, jis – skyriaus pirmininkas.

Pradžioje buvo kalbama, kad konservatoriai į siūlomą mero pavaduotojo postą ketina deleguoti Andrių Jučą, tačiau po kilusių didelių diskusijų priimti sprendimą nutarė partijos Alytaus skyriaus taryba.

„Skyriaus taryba nusprendė, meras teikia, o aš esu komandos žaidėjas. Visos reikalingos procedūros atliktos, kitaip to vertinti ir negaliu“, – susiklosčiusią situaciją komentavo A. Jučas ir paneigė pasklidusias kalbas, kad ketina trauktis iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Alytaus miesto taryboje.

Dėl vicemerų bus balsuojama pirmame naujos tarybos posėdyje, kuris vyks balandžio 18 dieną.

Vicemerus siūlyti tarybai tvirtinti yra mero prerogatyva.

Panašūs įrašai:
1 Komentarai
0 Atsakymai
0 Sekėjai
 
Didžiausią reakciją sukėlęs komentaras
Karščiausias komentatorių susirašinėjimas
1 Komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausi senesni daugiausia balsų
Pranešimus apie
Jonas

Nu nafikkkkkk…..