Daugų Vlado Mirono gimnazija – tarp projekto „Mokykla ateičiai“ geriausiųjų

Įvyko projekto „Samsung Mokykla ateičiai 2019“ finalas, kuriame dėl pagrindinio, 10 tūkstančių eurų vertės, prizo varžėsi dvylika Lietuvos mokyklų. Buvo įsteigta ir atskira „Mokinių favoritų“ nominacija. Komandas vertino dvi komisijos.

Mokymų metu pedagogų komandos rengė skaitmeninių pokyčių savo mokykloje projektus, kuriuose pateikė viziją, kaip spręsti mokyklos bendruomenei aktualias problemas, tobulinti mokymo procesą ir tokiu būdu pagerinti mokinių mokymosi rezultatus. Inovacijoms atviri mokytojai išbandė įvairius skaitmeninius bendradarbiavimo įrankius, kuriuos pritaikė savo mokyklose.

Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos komandos projektą „Vaizdas moko“ pristatė mokytojos Gitana Ivanauskienė, Žiedūnė Maldonienė, Virginija Svinkūnienė ir gimnazijos direktorius Almantas Jakimavičius.

„Džiugu, kad mūsų projektas taip pat buvo pastebėtas ir įvertintas, likome antri… Visgi Daugų Vlado Mirono gimnazijos komanda gavo „Samsung Mokykla ateičiai“ „Mokinių favoritų“ apdovanojimą! Jį skyrė mokinių komisija, pastebėdama, kad projektas „Vaizdas moko“ buvo labiausiai orientuotas į mokinius. Šis išskirtinis įvertinimas Daugų Vlado Mirono gimnazijai labai svarbus. Didžiausia sėkmė – laimingas besimokantysis“, – laimėjimu džiaugėsi pedagogai.

Daugų Vlado Mirono gimnazijos informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *