Šauniausios Dzūkijos moters rinkimai: kurios nominantės sulaukė daugiausiai simpatijų?

Dzūkijoje netrūksta šaunių, įdomių, veiklių ir kūrybingų moterų. Tai parodė ir Tarptautinės moters dienos proga portalo „Dzūkijos veidas“ surengti „Šauniausios Dzūkijos moters“ rinkimai, kuriuose už šešias nominantes balsavo daugiau kaip trys tūkstančiai dzukijosveidas.lt lankytojų.

Nors trims „Šauniausios Dzūkijos moters“ rinkimų nominacijoms galėjo būti siūlomos moterys, gyvenančios ir veikiančios bet kuriame Dzūkijos regiono kampelyje, tačiau aktyviausi buvo alytiškiai, mat visoms nominacijoms buvo pasiūlytos Dzūkijos sostinės atstovės.

Nominacijai „Metų moteris“ jie pasiūlė Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos direktoriaus pavaduotoją Silviją Peštenienę ir laikraščio „Alytaus naujienos“ redaktoriaus pavaduotoją, Alytaus moterų klubo „Zonta“ narę Rūtą Jasionienę.

Nominacijai „Metų darbščioji bitelė“ buvo pasiūlyta aktyvi alytiškė, įvairių projektų iniciatorė, Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė Vilija Ramanauskienė bei visuomeninių tyrimų laidos „Demaskuoti“ prodiuserė ir vedėja Laura Radzevičiūtė.

Į nominaciją „Metų ambasadorė“ pretendavo Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė ir Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ vadovė Jūratė Marčiulaitienė.

Skyrę net 831 balsą „Metų moterimi“ portalo „Dzūkijos veidas“ skaitytojai išrinko Silviją Peštenienę, surinkusi 582 balsus „Metų darbščiąja bitele“ tapo Vilija Ramanauskienė, „Metų ambasadorės“ titulas atiteko Inesai Pilvelytei, kurią rinkimuose palaikė 625 portalo skaitytojai.

„Esu nustebinta ir sujaudinta, be to, jaučiu didelę atsakomybę prieš tuos, kurie mane pasiūlė šiai nominacijai ir tuos, kurie balsavo. Ištikrųjų labai džiaugiuosi ir manau, kad tokie rinkimai moteris skatina labiau pasitikėti savimi, judėti į priekį“, – sakė „Metų moters“ vardą pelniusi S. Peštenienė ir visoms Dzūkijos moterims palinkėjo sėkmės, daryti gerus darbus, mylėti ir būti mylimoms.

S. Peštenienė. Dzukijosveidas.lt nuotr.

„Metų darbščiąja bitele“ pripažinta V. Ramanauskienė pasidžiaugė, kad savivaldos rinkimų įkarštyje portalas „Dzūkijos veidas“ nepamiršo moterų ir surengė „Šauniausios Dzūkijos moters“ rinkimus. „Visada smagu, kai tavo pastangas įvertina. Visoms Dzūkijos moterims linkiu būti matomomis, drąsiomis, nebijoti būti savimi ir daryti tai, ką nori daryti, bet kokioje situacijoje jaustis lygiavertėmis“, – sakė portalo „Dzūkijos veidas“ skaitytojų įvertinta alytiškė.

V. Ramanauskienė. Dzukijosveidas.lt nuotr.

„Bet kuriuo atveju – būti nominuotai ar laimėti – labai džiugu ir smagu. Man atrodo, kad kiekvienai moteriai, tam tikros srities specialistei, yra malonu, kuomet ją įvertina“, – sakė „Metų ambasadorės“ titulą pelniusi I. Pilvelytė ir pasidžiaugė ne tik asmeniniu įvertinimu, bet ir kitu pasiekimu – Alytaus miesto teatro režisierė Andra Kavaliauskaitė buvo nominuota aukščiausiam Lietuvoje teatro apdovanojimui – „Auksiniam scenos kryžiui“.

Alytaus miesto teatro direktorė negailėjo gražių žodžių Dzūkijos moterims: „Esate šaunios, gražios, mielos, aktyvios ir visuomet sakau, kad moterys gali labai daug, tereikia norėti, jungtis ir inicijuoti, tereikia daryti ir veikti“.

I. Pilvelytė. Dzukijosveidas.lt nuotr.

Nugalėtojoms buvo įteiktos rėmėjų dovanos – sporto klubo „Žalgiris“ abonementai, grožio ir sveikatingumo centro „Kristalų namai“ dovanų kuponai, natūralios kosmetikos VIVI rinkiniai, parduotuvės „Rekvitos gėlės“ pavasariškos tulpių kompozicijos.

Visi balsavimo rezultatai galerijoje:

 

Panašūs įrašai:
  Prenumeruoti  
Pranešimus apie