Ar darbas Alytaus miesto savivaldybėje gali būti įdomus?

„Dinamiškas, kupinas iššūkių ir suteikiantis galimybę pažinti daug įdomių žmonių“, – taip  savo darbą apibūdina Alytaus miesto savivaldybės administracijos tarnautojai ir darbuotojai. Kasdien įvairias Alytaus miesto gyventojų problemas, kultūros, švietimo, sporto, socialinius, miesto infrastruktūros gerinimo ir kitus klausimus sprendžia 167 čia dirbantys žmonės.

Alytaus miesto savivaldybės administracija artimiausiu metu į savo komandą ketina priimti Informacinių ir ryšių technologijų skyriaus vedėją, Viešųjų pirkimų ir Kultūros skyrių vyriausiuosius specialistus. Netrukus bus paskelbtas pakartotinis konkursas Švietimo skyriaus vyriausiojo specialisto pareigoms užimti.

Darbas savivaldybėje vilioja tiek jaunus, tiek ir vyresnio amžiaus žmones. Jauniausiam savivaldybės darbuotojui – 25, vyriausiam – 67 metai, o vidutinis Alytaus miesto savivaldybės administracijos darbuotojų amžius – 48 metai. Darbą savivaldybėje mieliau renkasi moterys nei vyrai – šiuo metu čia dirba 129 moterys ir 38 vyrai. Ilgiausiai savivaldybėje dirbančio darbuotojo darbo stažas siekia 28 metus.

„Savivaldybės administracija atlieka daug miesto gyventojams reikalingų paslaugų, kurių kiekis nuolat didėja. Didėja ir darbo krūvis. Paslaugų kokybės gerinimas, bendruomenės įtraukimas į sprendimų priėmimą, asmens duomenų apsauga, darbas su diaspora ir kt. reikalauja daugiau organizacinio darbo –  analizės, viešinimo, taigi ir papildomo darbo laiko.

Jo atrasti galime geriau organizuodami darbus ir atsisakydami vertės nekuriančios veiklos, todėl skatiname kolegas už veiklos procesų tobulinimą. Rezultatas – naudodamiesi tais pačiais ištekliais, žymiai sutrumpinome vidutinį paslaugų teikimo laiką. Keičiame ir požiūrį į darbą – ne vykdome funkcijas, tačiau kuriame vertę klientams“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas.

Pertvarkius savivaldybės struktūrą, vietoj anksčiau buvusių 22 skyrių šiuo metu veikia 20. Be šių skyrių darbuotojų savivaldybės administracijoje dar dirba penki į struktūrinius padalinius neįeinantys ir tiesiogiai administracijos direktoriui pavaldūs valstybės tarnautojai (kalbos tvarkytojas, savivaldybės gydytojas, jaunimo reikalų koordinatorius, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorius ir asmens duomenų apsaugos pareigūnas).

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *