Atsinaujinusiame Alytaus viešajame transporte – pirmieji pakeitimai

Vos kelias savaites Alytuje keleivius veža naujas viešasis transportas, tačiau reaguodama į keleivių ir įmonių atstovų pastebėjimus, jį administruojanti „Alytaus infrastruktūra“  imasi pirmųjų pakeitimų grafikuose.

  • Nuo sausio 12 d. (šeštadienio) keičiasi 6 maršruto grafikas poilsio ir švenčių dienomis. Jis paankstintas atsižvelgiant į keleivių poreikius.
  • Atsižvelgiant į perpildytus rytinius reisus nuo sausio 14 d. (pirmadienio) ankstyvųjų rytinių reisų metu mažesnieji autobusai bus keičiami į didelius.
  • Nuo sausio 14 d. pirmieji rytiniai reisai link „Izomegos“ ir Miklusėnų prasidės ne nuo Audėjų gatvės, o nuo autobusų stoties. Šie grafikai dar neatsispindės stops.lt ar stotelėje, jie bus paviešinti tik nuo vasario 1 d., todėl keleiviai turėtų vadovautis Audėjų gatvės stotelėje esančiu grafiku.

Pradėjus kursuoti naujaisiais grafikais, paaiškėjo, kad galima dar labiau prisiderinti prie atskirų įmonių darbo pradžios laiko, todėl jau artimiausiu metu bus peržiūrėti visi maršrutų tvarkaraščiai. Laikai bus pakartotinai derinami piko valandomis – rytiniu metu nuo 6 iki 8 val. ir laiku po darbo nuo 14.30 val. Nauji maršrutų laikai keisis jau nuo vasario 1 d.

Informuojama, kad visi gyventojų ir įmonių skundai ir pastebėjimai, gauti el. paštu, telefonu, raštu ar komentaruose, yra registruojami ir peržiūrimi.

Alytaus transporto maršrutų vizualią schemą galima parsisiųsti iš čia: https://bit.ly/2T3o5G0, o stoteles ir laikus rasti https://www.stops.lt/alytus/ arba https://www.stops.lt/alytus/mobile.html.

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija

Panašūs įrašai:
  Prenumeruoti  
Pranešimus apie