Atsisveikinimo su Alytaus žaliaskare šventėje – staigmenos ir dovanos

Nuvilnijus didžiųjų metų švenčių šurmuliui, artėja metas, kuomet turėsime nupuošti šventiškai padabintas eglutes ir su jomis atsisveikinti.

Sausio 6 d. (sekmadienį) 15 val. alytiškiai kviečiami į atsisveikinimo su eglute šventę Rotušės aikštėje. Jos metu netrūks staigmenų, dovanų ir muzikos! Atvykusius į renginį pasitiks beiškeliaujantis Kalėdų senelis ir jo palyda, šventėje netrūks linksmybių bei nuotaikingų melodijų. Čia bus išpildytos ir vaikų svajonės, kurias jie rašė susitikimų kupoluose metu.

Šventiniu laikotarpiu vykusių susitikimų su Kalėdų Seneliu metu vaikai turėjo galimybę išsakyti jam savo svajones, tad atsisveikinimo su eglute šventės metu keleto vaikų svajonės taps realybe. Nebus pamiršti ir tie alytiškiai, kurie miesto eglutės viduje rašė šventinius linkėjimus. Originaliausių linkėjimų autoriams bus įteiktos dovanos.

Dovanų sulauks ir ketvirtąjį kartą organizuotos akcijos, kurios metu bendruomenės puošė miestą kurdamos Kalėdinių eglučių parką, gražiausių žaliaskarių autoriai.

Renginio metu sušalti neleis karšta sriuba – ja bus vaišinami visi susirinkusieji.

Į šventę galima atsinešti ir savo nupuoštas eglių šakas – jas čia pat galima bus ir palikti.

Šventiniai Alytaus miesto eglutės žiburiai atsisveikinimo su eglute šventei pasibaigus neužges. Jie alytiškius ir miesto svečius džiugins iki sausio 8 d.

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija

Panašūs įrašai:
  Prenumeruoti  
Pranešimus apie