Alytaus apskrities policijos pareigūnų dovanos gyventojams: netikėtos ir labai lauktos

Alytaus apskrities policijos pareigūnai belaukiant gražiausių metų švenčių nutarė pradžiuginti piliečius. Vienus apdovanojo savo dėmesiu, kitus – itin trokštama dovana, o likusieji buvo maloniai nustebinti.

Prienų pareigūnų akcija „Aš ir tu – atsargūs kai slidu“

Gruodžio 13 dieną Prienų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnės kartu su Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos mokiniais ir vairavimo mokyklos „ARV-Auto“ neformalaus ugdymo būrelio mokytoja-eksperte Lina Šemberge organizavo akciją „Aš ir tu – atsargūs kai slidu“.

Ja buvo siekiama atkreipti vairuotojų dėmesį į saugų elgesį kelyje, ypač esant slidžiai kelio dangai, kuomet suvaldyti automobilį tampa dar sudėtingiau. Prienų mieste važiavę vairuotojai buvo maloniai nustebinti, kai sustabdžius jiems buvo įteikti mokinių gaminti šventiniai atvirukai ir priminta apie slidžiame kelyje gresiančius pavojus.

Gerumo akcija pradžiugino vienišus ir ligotus senelius

Druskininkų policijos komisariato darbuotojai lankėsi Druskininkų globos ir slaugos namuose, kur bendravo su seneliais bei neįgalumą turinčiais asmenimis.

Apsilankymo metu pareigūnai senjorus pradžiugino saldžiomis dovanėlėmis. Buvo įdomu klausytis senelių gyvenimo istorijų, kurios iš ties skirtingos, skirtingos ir priežastys bei aplinkybės, lėmusios gyvenimą senelių globos namuose. Vienus lanko vaikai ar artimieji, o kiti yra likę vieni. Ne visiems artėjantis šventinis laikotarpis sukelia šypseną ir spindesį akyse.

Svarbiausia jiems yra gyvas ir žmogiškas bendravimas, dėmesys ir pasakytas geras žodis, nes šie dalykai gydo daug geriau nei brangiausi vaistai. Sukdamiesi savo įprasto gyvenimo rate, dažnai pamirštame gero žodžio galią – juk reikia tiek nedaug, kad suteiktume nepažįstamajam džiaugsmo, kalėdinio stebuklo ir vilties.

Juk daryti gera, pasakyti gerą žodį – nieko nekainuoja.

Gera dalintis gerumu

Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnai jau tryliktus metus puoselėja gražią tradiciją – kiekvienais metais prieš šventas Kalėdas nešini dovanomis aplanko vieną rajone tvarkingai gyvenančią daugiavaikę šeimą. Pareigūnai dovanas ir kalėdinius saldumynus mažiesiems nuperka už savanoriškai paaukotus pinigus.

Šįkart komisariato viršininkas Gintaras Krasnickas ir Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnės su dovanomis aplankė Krosnos seniūnijoje, Grabaukos kaime gyvenančią Gintaro ir Vilmos Ažukų šešių asmenų šeimą.

Apsilankymo metu namai dvelkė jaukumu ir ką tik iškeptais imbieriniais sausainiais. Mažiausiam šeimos nariui vos keletas mėnesių, mergaitei – šešeri, vienam berniukui – 12, o kitam – 14 metų. Pareigūnai pasveikinę šią gausią šeimą su artėjančiomis šv. Kalėdomis padovanojo skalbimo mašiną, o vaikus apdalino skanumynais bei asmeninėmis dovanėlėmis.

Alytaus apskr. VPK informacija

Panašūs įrašai:
  Prenumeruoti  
Pranešimus apie