Alytaus sveikuolius konkurse lydėjo sėkmė – iškovotos septynios prizinės vietos

Į Kaune vykusį LR Prezidento taurės finalinį konkursą „EURO FIT – 2018“ rinkosi sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo šalininkai.

Finalinis konkursas sutraukė pustrečio šimto dalyvių iš visos Lietuvos. Jame vyrai ir moterys iš Alytaus, Anykščių Birštono, Jonavos, Joniškio, Kauno, Klaipėdos, Naujosios Akmenės, Panevėžio, Šiaulių, Vilniaus ir kitų miestų bei miestelių, komandose bei  individualiai, varžėsi 18-oje amžiaus grupių.

Konkurso dalyviai, kurių amžius buvo  nuo 12 iki 90 metų atliko specialaus pasiruošimo nereikalaujančius testavimo pratimus, pagal kurių rezultatus sužinojo, kokia jų fizinio kūno būklė, lyginant su bendraamžiais.

Gausi Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ komanda parodė puikius rezultatus – į Dzūkijos sotinę parvežė net septynias prizines vietas. 12-13 metų amžiaus grupėje nepralenkiama buvo Šv. Benedikto gimnazijos mokinė Gabrielė Balionytė, pelniusi aukščiausią apdovanojimą, o Vytautui Mockevičiui lygių nebuvo 85-89 amžiaus grupėje. Iš alytiškių garbingas prizines vietas savo amžiaus grupėse pelnė aktyvus klubo narys Deivydas Palevičius, Marytė Minsevičienė, Šv. Benedikto gimnazijos mokinė Dainora Šimkūnaitė ir kūno kultūros mokytojai – Rytis Jakučionis bei Jolanta Tartenienė.

V. Mockevičiui lygių nebuvo 85-89 amžiaus grupėje, o 2-13 metų amžiaus grupėje įveikti niekam nepavyko Šv. Benedikto gimnazijos mokinės G. Balionytės

Alytiškiams šį kartą atiteko ypač atsakingas vaidmuo. Pradedant pačiu renginio organizavimu (šiuo metu alytiškė Jūratė Marčiulaitienė dirba Lietuvos sveikuolių sąjungos projektų vadove), aktyviu dalyvavimu jame ir baigiant savanoriais. Renginio metu, kuris tęsėsi visą dieną, vyko ne tik konkursinės varžybos, bet ir sveikos gyvensenos paskaitos bei fizinio aktyvumo užsiėmimai, tarp kurių ir alytiškės Gerdos Vencevičiūtės vedamos „Nirvana fitness“ treniruotės.

Iš kairės: D. Rasiukevičienė ir J. Marčiulaitienė

„Šis konkursas man, pirmiausiai tai pergalė prieš pačią save, – tikino pirmą kartą tokiame renginyje dalyvavusi alytiškė Džiuginta Rasiukevičienė. – Dalyvavimas jame mane įkvėpė siekti geresnių rezultatų, sutikau daug pozityviai nusiteikusių žmonių, besirūpinančių savo sveikata ir pasisėmiau neįkainuojamos motyvacijos iš LSS lektorių – Sigitos Kriaučiūnienės, Lukrecijos Augustaitytės ir Liudviko Šalčiaus“.

Pagrindinė konkurso „EURO FIT“ idėja – skatinti judėti, varžytis, atrasti miestuose bei rajonuose sveiką gyvenseną propaguojančius žmones ir pademonstruoti jų fizinio kūno galimybes finaliniame konkurse. Tai puiki galimybė palyginti save su kitais tos pačios amžiaus grupės žmonėmis, įvertinti savo fizinį pajėgumą. Tai lyg ir ištvermės patvirtinimas, jos pademonstravimas kitiems, lenktyniavimas tarpusavyje, džiaugsmas ne tik savo, bet ir kito pergale.

LSS projektų vadovė Jūratė Marčiulaitienė

D. Minsevičiaus nuotraukos

Parašykite komentarą